Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego przyznał nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w 2016 roku

Zgodnie z Uchwałą Nr XXII/201/2016 Rady Miasta Pruszcz Gdański z dnia 14 lipca 2016 r. w sprawie wysokości i warunków oraz trybu przyznawania dorocznej nagrody Burmistrza Pruszcza Gdańskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury Burmistrz Pruszcza Gdańskiego przyznał, w roku 2016, nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury Panu Bogdanowi Groth.

Pan Bogdan Groth to miłośnik i pasjonat fotografii, patriota polskiego krajobrazu. Jest mieszkańcem Pruszcza Gdańskiego i często w swoich pracach uwzględnia walory naszego miasta oraz jego okolic. Ponadto, Pan Bogdan Groth zdobył w roku 2016 drugie miejsce w prestiżowym konkursie fotograficznym "Chrzest Polski - kronikarze piszą, fotografowie interpretują" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury im. Klemensa Waberskiego w Gnieźnie.

Uroczyste wręczenie nagrody pieniężnej wraz z nagrodą rzeczową w postaci statuetki odbyło się 15 grudnia 2016 r. podczas uroczystej sesji Rady Miasta Pruszcz Gdański.

  • Wręczenie nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie...
    Wręczenie nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. (fot.M.Pycka)

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E