Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Bezpieczna droga do szkoły

Straż Miejska w Pruszczu Gdańskim przeprowadziła akcję "Bezpieczna droga do szkoły" w dniach 01.09.2016 r. - 16.09.2016 r.

Patrole były obecne codziennie przy przejściach dla pieszych w rejonie szkół. Akcja przebiegła spokojnie, zadowoleni mieszkańcy podchodzili do strażników i dziękowali za ich obecność i czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci. Najtrudniejsza sytuacja jest przy Zespole Szkół nr 2 przy ul. Tysiąclecia - jezdnia jest tam wąska, a zaparkowane wzdłuż pojazdy utrudniają ruch. W porozumieniu z Referatem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Pruszczu Gdańskim w miejscu tym prawdopodobnie ustawione zostaną znaki "zakazu postoju", co powinno rozwiązać problem. Strażnicy przeprowadzili również w zainteresowanych placówkach, pogadanki na temat bezpiecznego zachowania się na drodze. Łącznie w kolejnych dniach akcji udział wzięło 30 patroli Straży Miejskiej.

Straż Miejska w Pruszczu Gdańskim z uwagi na potrzebę obecności przy szkołach oraz pozytywną reakcję mieszkańców planuje akcję kontynuować do końca września.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E