Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Nagroda za twórczość artystyczną – teraz w Pruszczu Gdańskim

Radni Miasta Pruszcz Gdański przegłosowali na dzisiejszej sesji nową, doroczną Nagrodę Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

– Wraz z przedstawicielami pruszczańskiego środowiska artystyczno – kulturalnego, uznaliśmy że czas na taką właśnie nagrodę – mówi Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel. – będzie ona przyznawana osobom, lub instytucjom, które działają na terenie miasta, na podstawie oceny całokształtu działalności, lub osiągnięć o istotnym znaczeniu.

Oprócz statuetki, nagrodzony otrzyma świadczenie pieniężne w wysokości 5000 złotych. Zgłoszenie odbywać się będzie za pośrednictwem formularza wniosku, umieszczonego na stronie internetowej urzędu i w Biuletynie Informacji Publicznej.

Kapituła rozpatrująca wnioski składa się z Przewodniczącego Rady Miasta, Zastępcy Burmistrza do Spraw Społecznych, Radnych i trzech przedstawicieli wskazanych przez Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E