Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Rada Seniora Miasta Pruszcz Gdański

Przy Radzie Miasta Pruszcz Gdański powstanie już wkrótce Rada Seniora Miasta Pruszcz Gdański. W urzędzie trwają prace nad projektem uchwały, który zostanie przedstawiony do konsultacji społecznych.

- Powołanie Rady Seniora, której zadaniem będzie opiniowanie projektów uchwał dotyczących tej grupy wiekowej i animowanie działań na jej korzyść – mówi Przewodnicząca Rady Miasta Pruszcz Gdański Małgorzata Czarnecka-Szafrańska. – Bezpośrednie prace nad statutem rady rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu, ale zarys pomysłu narodził się już dawno.

Rada Seniora Miasta Pruszcz Gdański jest konsekwencją wieloletnich wspólnych działań burmistrza, radnych oraz środowisk i organizacji zrzeszających seniorów. Członkowie Rady Miasta od lat działają  między innymi w stowarzyszeniu „Solidarni”, Uniwersytecie Trzeciego Wieku i współpracują z szeregiem innych organizacji które zrzeszają osoby 50+.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E