Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Pracowite wakacje dla ambitnych nauczycieli

Dwie nauczycielki języka angielskiego z KSN: Pani Anna Bokwa oraz Pani Maria Ulatowska pojechały  w sierpniu 2015r. na szkolenie do Cambridge. Uczestniczą tam w dwóch różnych kursach: „Creativity in the classroom” oraz „Intruduction to Using New Technologies”. Wrócą nie tylko z lepszą znajomością języka, ale i z doskonalszymi umiejętnościami pracy z młodzieżą. 

To wszystko jest możliwe dzięki udziałowi Katolickich Szkół Niepublicznych w projekcie "Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej". Projekt stanowi dodatkowe źródło dofinansowania dla Akcji 1 Mobilność kadry programu Erasmus+ Edukacja Szkolna.

Głównym celem projektu jest nabycie kompetencji kluczowych i zawodowych przez przedstawicieli kadry pracującej w placówkach oświaty dzięki udziałowi w zagranicznych szkoleniach. Takie praktyczne kursy są skutecznym sposobem podnoszenia poziomu nauczania w pruszczańskich szkołach. W KSN o tym się pamięta, a inwestycje w kadrę przynoszą coraz lepsze wyniki egzaminów.

drukuj (Pracowite wakacje dla ambitnych nauczycieli)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E