Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Targi Edukacji i Pracy w Pruszczu Gdańskim

17 czerwca 2015r. w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim odbyły się Targi Edukacji i Pracy pn.: „Nauka, praca - przyszłość”, zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Pruszczu Gdańskim (CEiPM Gdańsk).

Impreza odbyła się dzięki współpracy z Urzędem Miasta oraz Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, które udostępniły lokal oraz pomogły w działaniach promocyjnych.

Założeniem targów było umożliwienie młodzieży oraz osobom bezrobotnym i poszukującym pracy nawiązania bezpośredniego kontaktu z lokalnymi pracodawcami, a także prezentacja aktualnej oferty szkół ponadgimnazjalnych oraz wyższych.

W Targach wzięło udział 20 wystawców. Wśród nich znaleźli się następujący pracodawcy: Agencja Zatrudnienia Kontarmed Sp. z o.o., Toolip Hr Sp. z o.o. Sp.K., NL Jobs Polska, Grupa Progres, Assel Sp. z o.o., Żabka Polska Sp. z o.o., Restauracja McDonald’s. Swoją ofertę zaprezentowały też następujące szkoły: Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim, Ateneum - Szkoła Wyższa w Gdańsku, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku, Centrum Nauki i Biznesu Żak, TEB Edukacja, Szkoła Policealna Gowork.pl, Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. Wśród zaproszonych gości była też Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku.

Targi były dobrą okazją do promocji jednostek rynku pracy oraz jednostek kształcenia i wychowania Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Swoją ofertę dla młodzieży prezentowali:  Punkt Pośrednictwa Pracy w Tczewie, Młodzieżowe Centrum Kariery w Gdyni oraz w Sztumie, Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Tczewie, a także 11-7 Hufiec Pracy w Gdańsku.

Młodzież odwiedzająca targi wyraziła zainteresowanie zarówno prezentowaną ofertą edukacyjną, jak i pracą wakacyjną. Osoby poszukujące pracy zapoznały się z ofertami pracy w kraju i za granicą. Odwiedzający mieli także możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Gdyni. Wystawcy natomiast mieli okazję do promocji swojej działalności i rekrutacji pracowników.

 • Pracodawcy w trakcie rozmów z młodzieżą poszukującą pracy...
  Pracodawcy w trakcie rozmów z młodzieżą poszukującą pracy (fot.E. Mudław-Kapałka)
 • Odwiedzający podczas poznawania oferty szkół (fot. E...
  Odwiedzający podczas poznawania oferty szkół (fot. E. Mudław-Kapałka)
 • Odwiedzający podczas poznawania oferty szkół (fot. E...
  Młodzież zapoznająca się z ofertą jednostek rynku pracy OHP (fot. E. Mudław-Kapałka)

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

 • http://pruszcz-gdanski.pl
  http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E