Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Wakacyjny konkurs fotograficzny „Kocham Bałtyk”

Już dziś przedłuż sobie wakacje i wygraj pobyty nad morzem, profesjonalny aparat cyfrowy, vouchery na odbitki oraz zestawy kosmetyków. Ponad połowa Polaków na swój letni wypoczynek wybiera Bałtyk. Mimo różnych opinii i nie zawsze idealnych warunków Bałtyk jest piękny i ma wiele do zaoferowania. Pewnie dlatego nie brakuje osób, które z czystym sumieniem mogą powiedzieć „Kocham Bałtyk”. Dla wszystkich miłośników wypoczynku nad morzem przygotowano konkurs fotograficzny, w którym poprzez zdjęcie należy wyrazić za co Kochamy Bałtyk?

- Najważniejsze są emocje! Każdy z nas ma setki chwil, którymi chce się podzielić ze znajomymi i rodziną – na takie właśnie ujęcia czekamy! Dla jednych będzie to piękny zachód słońca, a dla innych wspólna gra w siatkówkę plażową czy zamek z piasku  zbudowany wspólnie z dziećmi – komentuje Wojciech Kreft – pomysłodawca konkursu.

Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach: „Mój Bałtyk”, w której uczestnicy mają pełną dowolność wyrażenia swoich emocji i najpiękniejszych miejsc na Pomorzu. „Dzieci Kochają Bałtyk” to nazwa drugiej kategorii, w której można zgłaszać zdjęcia z dziećmi, bo przecież nikt lepiej nie wyraża emocji niż dzieci. To ich uśmiech i radość z chwil na plaży czy nadmorskich atrakcji jest nie do przecenienia. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.czasnadmorze.pl. Zgłoszenia można przesyłać od 1 lipca do 25 sierpnia.  Patronat nad konkursem objęły: Związek Miast i Gmin Morskich oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Sponsorzy nagród:
Związek Miast i Gmin Morskich
Hotel Astor Jastrzębia Góra
Dimlab.pl – Cyfrowe Laboratorium Obrazu
ZIAJA – producent kosmetyków
Czasnadmorze.pl

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E