Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Miejskie zielone konkursy rozstrzygnięte!

Pod koniec czerwca oraz na początku lipca Komisja konkursowa w skład, której wchodzą Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz pracownicy Urzędu Miasta wyłoniła zwycięzców kolejnej edycji konkursów: Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego i Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka.

„Pruszcz zatrzymany w kadrze” 2019 - wyniki konkursu

"Pruszcz zatrzymany w kadrze" to konkurs, który odbywa się w naszym mieście od wielu lat. Co roku w szranki stają miłośnicy fotografii, którym nie obce jest piękno naszego miasta. W tym roku na konkurs wpłynęło 20 zgłoszeń.

Konkursy: „Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku”, „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego” 2019

Jak co roku w okresie wiosennym zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego” a Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych do zgłaszania swoich Ogrodów oraz użytkowników działek w konkursie „Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku”.

Konkurs dla młodzieży „Weź zagłosuj”

Zachęć jak najwięcej osób do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. Weź udział w konkursie i wygraj dwa miesiące podróży po Europie z osobą towarzyszącą lub wycieczkę ze znajomymi do Brukseli!

Konkurs fotograficzny „Pruszcz zatrzymany w kadrze 2019”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze”. Celem konkursu jest próba uchwycenia i zatrzymania w obiektywie różnych spojrzeń na miasto Pruszcz Gdański oraz pokazanie miasta takim, jakim widzą go mieszkańcy i turyści.

„Pomorskie dla Seniora”

Zachęcam do udziału w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora”.

Miedzynarodowy konkurs na plakat pt. „Baltic poster contest 2019. Reduce, Reuse, Rethink!”

W związku ze zbliżającym się, jubileuszowym 10. Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku, 12-13 czerwca 2019 r,  zachęcamy udziału w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na plakat bałtycki, nawiązujący do tematyki Forum.

Konkurs na opowiadanie "Stulecie polskiego kryminału"

Biuro Programu „Niepodległa” wraz z Komendą Główną Policji ogłaszają konkurs literacki na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne „Stulecie polskiego kryminału”.

Konkurs Literatury Pomorskiej

Wydana w 2017 książka autorstwa Jana Hlebowicz „Ksiądz w smoczej jamie. Życie i działalność ks. Józefa Waląga (1910-1997)" otrzymała wyróżnienie w Konkursie Literatury Pomorskiej.

VIII Powiatowowy Konkurs Czytelniczy

W dniu 6 czerwca 2018 r. w szkole Podstawowej im. M. Kownackiej w Kłodawie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom VIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Z książką na ty”.

Konkurs „Pruszcz zatrzymany w kadrze” rozstrzygnięty

Pruszczański Konkurs fotograficzny „Pruszcz zatrzymany w kadrze” z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, w tym roku aż 37 autorów fotografii zgłosiło swoje prace do konkursu.

Konkursy w 2018 r.

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego oraz Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański jak co roku informują, że w czerwcu i lipcu odbędą się konkursy: „Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku” oraz „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego”.

Konkurs wiedzy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 17.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się miejski etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Konkurs fotograficzny „Pruszcz zatrzymany w kadrze 2018”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze”. Celem konkursu jest próba uchwycenia i zatrzymania w obiektywie różnych spojrzeń na miasto Pruszcz Gdański oraz pokazanie miasta takim, jakim widzą go mieszkańcy i turyści.

Międzyszkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny

Już po raz drugi w Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny zorganizowany przez nauczycieli: fizyki - p. Renatę Freda i chemii p. Renatę Lech.

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym pod patronatem Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego na napisanie i wykonanie piosenki o naszym mieście.

Konkurs "Rodzina 1918 we wspomnieniach"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Rodzina 1918 we wspomnieniach". Celem konkursu jest próba uchwycenia i zatrzymania w postaci pisemnej różnych wspomnień związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w roku 1918.

Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej

W dniu 27 listopada 2017 r. odbyła się w siedzibie Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim pierwsza pilotażowa edycja Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” została zorganizowana pod honorowym patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego Janusza Wróbla przez Pomorską Delegaturę Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, Fundację Pomocy Społecznej im. J.Beaumont – Uniwersytet Trzeciego Wieku i Radę Seniorów Miasta Pruszcz Gdański.

Laureaci miejskich konkursów nagrodzeni!

W dniu 12 lipca 2017 r. podczas sesji Rady Miasta Pruszcz Gdański wręczone zostały nagrody rzeczowe laureatom konkursów: Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego oraz Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku 2017.

Znamy zwycięzców konkursu „Pruszcz zatrzymany w kadrze”

Komisja wybrała zwycięzców konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze”. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, w tym roku wpłynęło wiele interesujących fotografii, wykonanych przez 31 autorów.

Miejskie konkursy w 2017 r.

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego oraz Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański jak co roku informują, że w czerwcu i lipcu odbędą się miejskie konkursy pod nazwą: „Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku”, „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego”.

Konkurs fotograficzny „Pruszcz zatrzymany w kadrze 2017”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze”. Celem konkursu jest próba uchwycenia i zatrzymania w obiektywie różnych spojrzeń na miasto Pruszcz Gdański oraz pokazanie miasta takim, jakim widzą go mieszkańcy i turyści.

Miejski Turniej Wiedzy Ratowniczej

Urząd Miasta Pruszcz Gdański informuje dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów pruszczańskich gimnazjów, że wzorem lat ubiegłych organizowany jest Miejski Turniej Wiedzy Ratowniczej dla uczniów szkół szczebla gimnazjalnego pod nazwą „Ty także możesz zostać ratownikiem”.

Miejskie eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 3 marca 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim odbyły się miejskie eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej dla uczniów szkół  podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Floriany - konkurs na najlepsze inicjatywy

Ruszył Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY!

XI Powiatowy Konkurs Kulinarny „Niebo w gębie, czyli przysmaki powiatu gdańskiego”

Stowarzyszenie „Żuławy Gdańskie” serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu gdańskiego do udziału w  XI Powiatowym Konkursie Kulinarnym „Niebo w gębie, czyli przysmaki powiatu gdańskiego”.

Laureaci miejskich konkursów w roku 2016

Komisja konkursowa w skład, której wchodzą Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz pracownicy Urzędu Miasta wyłoniła zwycięzców kolejnej edycji konkursów: Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego oraz Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka.

Napisz recenzję i wygraj nagrodę!

Jeśli interesujesz się Pomorzem - jego historią, mieszkańcami, kulturą, literaturą i in. - czytasz o nim nie tylko w czasopismach i internecie, masz 18 i więcej lat, a przede wszystkim  nie jesteś "rasowym" recenzentem, weź udział w I Konkursie na Recenzję Książki Pomorskiej, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. 

Konkurs „Budujemy domy dla pszczołowatych”

W związku z realizacją projektu „Nasi bracia – zapylacze, nasze siostry – pszczoły 2” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Wójt Gminy Pszczółki zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie „Budujemy domy dla pszczołowatych”.

Napisz recenzję i wygraj nagrodę!

Jeśli interesujesz się Pomorzem - jego historią, mieszkańcami, kulturą, literaturą i in. - czytasz o nim nie tylko w czasopismach i internecie, masz 18 i więcej lat, a przede wszystkim nie jesteś "rasowym" recenzentem, weź udział w I Konkursie na Recenzję Książki Pomorskiej, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. 

Znamy zwycięzców konkursu „Pruszcz zatrzymany w kadrze”

Komisja wybrała zwycięzców konkursu fotograficznego "Pruszcz zatrzymany w kadrze". Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, w tym roku wpłynęło wiele interesujących fotografii, wykonanych przez 34 autorów.

Miejskie konkursy w 2016 r.

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel oraz Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański jak co roku informują, że w czerwcu i lipcu odbędą się miejskie zielone konkursy. A mianowicie konkurs „Rodzinny Ogród Działkowy roku”, „Działka roku” oraz konkurs „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego”.

Pruszczanka w finale Listu dla Ziemi

W IV finale ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejszy List dla Ziemi znalazł się list napisany przez uczennicę z Zespołu Szkół Nr 4 Magdalenę Sychtę!

Konkurs fotograficzny „Pruszcz zatrzymany w kadrze”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze”. Celem konkursu jest próba uchwycenia i zatrzymania w obiektywie różnych spojrzeń na miasto Pruszcz Gdański oraz pokazanie miasta takim, jakim go widzą mieszkańcy i turyści.

Za nami pierwsze losowanie nagród w Narodowej Loterii Paragonowej

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pruszczu Gdańskim informuje, że 16 listopada 2015 r. przeprowadzono pierwsze losowanie nagród w Narodowej Loterii Paragonowej.

Wyróżnieni na Sesji Rady Miasta

Podczas XI Zwyczajnej Sesji Rady Miasta w dniu 26 sierpnia 2015 r. dokonano wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, uhonorowano członków NSZZ „Solidarność”, a także wręczono nagrody laureatom miejskich konkursów zielonych.

Laureaci konkursu „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego”

Komisja konkursowa w skład, której wchodzą Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz pracownicy Urzędu Miasta wyłoniła zwycięzców kolejnej edycji konkursu „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego”.

Znamy laureatów konkursu „Pruszcz zatrzymany w kadrze”

Komisja konkursowa wybrała zwycięzców konkursu fotograficznego "Pruszcz zatrzymany w kadrze". Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, w tym roku wpłynęło wiele interesujących fotografii, wykonanych przez 33 autorów.

Miejskie konkursy w 2015 roku

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel oraz Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański informują, że w czerwcu odbędą się miejskie zielone konkursy. A mianowicie konkurs „Rodzinny Ogród Działkowy roku”, „Działka roku” oraz konkurs „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego”.

Konkurs "Pruszcz zatrzymany w kadrze"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu "Pruszcz zatrzymany w kadrze". Celem konkursu jest próba uchwycenia i zatrzymania w obiektywie różnych spojrzeń na miasto Pruszcz Gdański.
 

Konkurs "Moda na wodę"

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego objął honorowym patronatem konkurs „Moda na wodę” i tym samym zachęca wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich do wzięcia udziału.

Laureaci konkursu Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego w 2014 r.

Komisja konkursowa w skład, której wchodzą Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz pracownicy Urzędu Miasta wyłoniła zwycięzców kolejnej edycji konkursu Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego.

Laureaci konkursu nagrodzeni!

Podczas XLV Sesji Rady Miasta, Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel wręczył nagrody uczniom pruszczańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ich opiekunom biorącym udział w konkursie „Odkrywamy przyrodę Pruszcza Gdańskiego”. W tym roku tematyka prac dotyczyła najstarszych obecnych na terenie miasta niemych świadków historii Pruszcza Gdańskiego, a mianowicie drzew.

Uroczysty finał IV Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Z książką na ty”.

W dniu 17 czerwca br. odbyła się miła uroczystość zakończenia Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Z książką na ty”. Była to już IV edycja tego konkursu, którego współorganizatorami byli: szkoła w Kłodawie, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka – Filia w Pruszczu Gdańskim.

Miejskie zielone konkursy

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel oraz Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański zapraszają do wzięcia udziału w konkursach „Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego” oraz najpiękniejszy „Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku 2014”.

Laureaci konkursów zostali nagrodzeni

Podczas uroczystej sesji Rady Miasta Pruszcz Gdański zwołanej z okazji Dni Pruszcza Gdańskiego wręczone zostały nagrody laureatom konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze" oraz konkursów plastycznych „Moja wizja tajemniczego ogrodu w naszym mieście” i  „Moja wizja botanicznego ogrodu w naszym mieście".

Drzewa - żywi świadkowie historii Pruszcza Gdańskiego

Pod patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, w poniedziałek 2 czerwca odbył się konkurs ekologiczny „Odkrywamy przyrodę Pruszcza Gdańskiego – drzewa, żywi świadkowie historii Pruszcza Gdańskiego”.

Konkurs „Pruszcz zatrzymany w kadrze” rozstrzygnięty

Komisja konkursowa wybrała laureatów konkursu fotograficznego "Pruszcz zatrzymany w kadrze". Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku wybór zwycięzców był szczególnie trudny, ponieważ na konkurs wpłynęło wiele interesujących i nietuzinkowych fotografii, wykonanych przez 25 autorów.

Konkurs "Pruszcz zatrzymany w kadrze".

Zapraszamy do udziału w Kolejnej edycji konkursu "Pruszcz zatrzymany w Kadrze".

Konkurs fotograficzny „Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego”

Aktywnie spędzasz czas z rodziną? Planujesz romantyczny wieczór we dwoje? Organizujesz wypad za miasto z grupą przyjaciół? Uwiecznij te niezapomniane chwile na fotografii i weź udział w konkursie! Pokaż jak ciekawie można żyć i wypoczywać w województwie pomorskim. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz vouchery pobytowe w hotelu i do restauracji.

Nagrodzeni laureaci

Co roku odbywają się miejskie zielone konkursy, w których mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego mogą pokazać swoje ogródki, posesje czy balkony komisji konkursowej, która nagradza najładniejsze obiekty zgłoszone do konkursu.

Ogólnopolski konkurs plastyczny pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”

Centrum Inicjatyw Lokalnych, Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela” zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

Wakacyjny konkurs fotograficzny „Kocham Bałtyk”

Już dziś przedłuż sobie wakacje i wygraj pobyty nad morzem, profesjonalny aparat cyfrowy, vouchery na odbitki oraz zestawy kosmetyków.

Konkurs „Powiat gdański – miejsce, które chcę pokazać moim przyjaciołom”

W dniu 20 czerwca w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej – Filii w Pruszczu Gdańskim wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego zorganizowanego przez bibliotekę.

Konkurs „Powiat gdański – miejsce, które chcę pokazać moim przyjaciołom” przeznaczony był dla uczniów klas IV i V szkół podstawowych powiatu gdańskiego i zgłosiło się do niego siedem szkół z naszego powiatu.

Rozstrzygnięcie Konkursu "Pisz i Płyń"

Konkurs organizowany przez portal SailBook.pl w ramach regat SailBook Cup 2013 pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Honorowego Konsula Szwecji w Gdańsku oraz Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego został rozstrzygnięty. Parterami projektu są Miasto Pruszcz Gdański, Gmina Cedry Wielkie i Gmina Pruszcz Gdański.

Zmiana terminu ogłoszenia wyników konkursu "Pisz i Płyń"

Organizator konkursu "Pisz i Płyń", portal sailbook.pl, zmienia termin ogłoszenia wyników.

Konkurs na Najpiękniejszą posesję i balkon Pruszcza Gdańskiego oraz Najpiękniejszy Rodzinny Ogród Działkowy i Działkę roku

Jak co roku Burmistrz Pruszcza Gdańskiego ogłasza konkurs na Najpiękniejszą posesję i balkon oraz Najpiękniejszy Rodzinny Ogród Działkowy i Działkę

Odkrywamy przyrodę Pruszcza Gdańskiego

Odbył się konkurs ekologiczny pod patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego. Uczniowie sześciu klas pruszczańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych zaprezentowali swoje prace, nad którymi pracowali od października zeszłego roku. Ideą konkursu jest utworzenie na terenie miasta punktów dydaktycznych, które wytyczą ścieżkę ekologiczną.

Konkurs na najlepsze prace magisterskie dotyczące gospodarki odpadami opakowaniowymi

Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w konkursie, w którym pula nagród wynosi 30 tys. zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 30 czerwca 2013 r. nadesłać na adres organizatora kopię pracy wraz z zapisem elektronicznym oraz wypełnioną kartą zgłoszenia udziału w konkursie.

Wyniki konkursu fotograficznego Pruszcz Zatrzymany w Kadrze

Komisja Konkursowa wybrała laureatów konkursu fotograficznego "Pruszcz Zatrzymany w Kadrze".

VIII Edycja Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie LODOŁAMACZE 2013.

Konkurs organizowany jest corocznie, począwszy od 2006 roku. Jego ideą jest  wyróżnianie pracodawców, a także promowanie osób i instytucji działających na rzecz aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Konkurs Pruszcz zatrzymany w Kadrze

Kolejna edycja konkursu Pruszcz zatrzymany w Kadrze.Celem konkursu jest próba uchwycenia i zatrzymania w obiektywie różnych spojrzeń na miasto Pruszcz Gdański.

Zmiana regulaminu konkurs „Pisz i Płyń”

Zachęcamy do udziału w konkursie. Termin składania prac został przedłużony do 31 maja. Udział w konkursie może wziąć młodzież już od 14 roku życia. Konkurs „Pisz i Płyń” organizowany przez portal sailbook.pl w ramach regat Sailbook Cup 2013 pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Honorowego Konsula Szwecji w Gdańsku oraz Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Parterami projektu są Miasto Pruszcz Gdański, Gmina Cedry Wielkie i Gmina Pruszcz Gdański.

Konkurs fotograficzny "Pieskie Życie"

Fundacja Pies Szuka Domu ogłasza konkurs fotograficzny "Pieskie Życie". Celem konkursu jest pokazanie jak bardzo może być różne życie psa. Dla każdego z nas, patrzącego na psa, pieskie życie ma inny wymiar. Zależałoby nam, abyście okiem swojego obiektywu pokazali ... jak żyją psy lub jak byście chcieli, aby żyły.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E