Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Jubileusze zawarcia związku małżeńskiego

W dniu 12.09.2019 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszczu Gdańskim odbyła się uroczystość rocznic zawarcia związku małżeńskiego. Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego obchodziło pięć par.

Obchodzący 50-lecie pożycia małżeńskiego Państwo: Wiesława i Stanisław Lipscy, Stanisława i Kazimierz Ostrowscy oraz Elżbieta i Tadeusz Więckowscy otoczeni rodziną, ze wzruszeniem przyjęli medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jako dowód uznania i szacunku za trwałe oraz szczęśliwe małżeństwo. Tak długoletnie związki stanowią piękny wzór do naśladowania dla młodych pokoleń.

Ponadto Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo: Jadwiga i Marian Jaskulscy oraz Anastazja i Jan Śledziewscy, którzy również wśród swoich najbliższych świętowali to radosne wydarzenie. Szczycimy się i cieszymy się tym faktem, że Pary obchodzące tak doniosły Jubileusz są mieszkańcami naszego miasta.

Z tej wyjątkowej okazji serdeczne gratulacje Jubilatom złożył Burmistrz Janusz Wróbel wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Małgorzatą Czarnecką-Szafrańską, życząc małżonkom pomyślności, radości oraz zdrowia na następne lata wspólnego życia. Tradycyjnie Jubilaci zostali obdarowani okolicznościowymi upominkami, kwiatami i dyplomem.

drukuj (Jubileusze zawarcia związku małżeńskiego)

  • Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego Państwo: Jadwiga i...
    Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego Państwo: Jadwiga i Marian Jaskulscy oraz Anastazja i Jan Śledziewscy
  • Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwo: Wiesława...
    Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwo: Wiesława i Stanisław Lipscy, Stanisława i Kazimierz Ostrowscy oraz Elżbieta i Tadeusz Więckowscy

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E