Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Przedsiębiorco! Przystąp do Programu Wsparcia Pruszczańskich Dużych Rodzin „Trzy Plus”

List Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z propozycją udziału przedsiębiorców w Programie Wsparcia Pruszczańskich Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Szanowni Państwo,
16 kwietnia 2016 r. miną już dwa lata, odkąd Rada Miasta Pruszcz Gdański uchwaliła Program Wsparcia Pruszczańskich Dużych Rodzin „Trzy Plus”, mający na celu promowanie modelu rodziny wielodzietnej, tj. wspieranie „dużych” rodzin, kształtowanie ich pozytywnego wizerunku oraz polepszanie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży wychowujących się w rodzinie wielodzietnej.

Program jest adresowany do rodzin wychowujących troje lub więcej dzieci, zamieszkałych pod wspólnym adresem na terenie Miasta Pruszcz Gdański. Polega na zwiększaniu rodzinom wielodzietnym dostępności do dóbr kultury, edukacji, sportu i rekreacji oraz innych dóbr i usług.

W dalszym ciągu moim - jak i Pruszczańskich Dużych Rodzin - pragnieniem jest, aby obowiązujący do tej pory Katalog ulg, preferencji i zwolnień w ramach Pruszczańskiej Karty Dużej Rodziny „Trzy Plus” poszerzał się wciąż o nowe pozycje ulg, które jeszcze bardziej będą mogły odciążyć budżety „dużych rodzin”.

W związku z tym chciałbym Państwu ponownie zaproponować przystąpienie do programu i przedstawienie oferty, która dawałaby możliwość korzystania ze zniżek rodzinom wielodzietnym. Jestem przekonany, że udział w programie zwiększy zainteresowanie Pruszczańskich Dużych Rodzin Państwa ofertą, a jednocześnie wpłynie pozytywnie na wizerunek Państwa Firmy.

Liczę, że przyjmą Państwo z zainteresowaniem propozycję udziału w tym przedsięwzięciu. Szczegółowe informacje oraz deklarację udziału w programie można uzyskać drogą elektroniczną pod adresem oswiata@pruszcz-gdanski.pl lub pod numerem telefonu 58 775 99 72.

                                                                                              Z poważaniem

                                                                                   Burmistrz Pruszcza Gdańskiego

                                                                                               Janusz Wróbel

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E