Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Przedsiębiorco! Przystąp do Programu Wsparcia Pruszczańskich Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Szanowni Państwo,
Zwracam się do Państwa z propozycją udziału w Programie Wsparcia Pruszczańskich Dużych Rodzin „Trzy Plus”. Program promuje model rodziny wielodzietnej. Jego cele to wspieranie „dużych” rodzin, kształtowanie ich pozytywnego wizerunku oraz polepszanie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży wychowującej się w dużej rodzinie.

Władze miasta Pruszcz Gdański w ramach programu zaoferowały rodzinom liczącym co najmniej troje dzieci katalog ulg, preferencji i zwolnień. Są to zniżki w opłatach za korzystanie z oferty Centrum Kultury i Sportu, Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, basenu, sauny i lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 3, nieodpłatne korzystanie z komunikacji miejskiej na linii mikrobusowej nr 1 w Pruszczu Gdańskim.

Aby Program ten mógł się rozwijać, istotny jest w nim udział Przedsiębiorców, prowadzących działalność na terenie Miasta Pruszcz Gdański. Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wesprzecie Państwo rodziny wielodzietne mieszkające w naszym mieście, jednocześnie zyskując nowych „stałych” klientów. Uczestnictwo w programie to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy, zaangażowanej w lokalne działania społeczne i prorodzinne.

Liczę, że przyjmą Państwo z zainteresowaniem niniejszą propozycję. Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Pruszcz Gdański lub pod numerem telefonu (58) 775 99 72. Zapraszam do współpracy.

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego
Janusz Wróbel

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E