Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Szanowni Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego

Zakończył się etap składania przez mieszkańców Pruszcza Gdańskiego propozycji inwestycji i zadań do budżetu obywatelskiego na rok 2015 r.

W okresie od dnia 12 maja do dnia 28 czerwca 2014 r. wpłynęło 55 wniosków.

Jeden wniosek odrzucono ze względu na niespełnienienie wymogów formalnych  z uwagi na brak wymaganej liczby osób popierających projekt, którzy ukończyli 16 rok życia i posiadających stałe zameldowanie w mieście Pruszcz Gdański. 

54 wnioski zostały pozytywnie sprawdzone pod względem formalnym (w tym 28 wniosków na „zadania małe” i 26 wniosków na „zadania duże”), które  zostały skierowane  do weryfikacji przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego Rady Miasta Pruszcz Gdański.

Łączna oszacowana przez wnioskodawców kwota proponowanych zadań opiewa na kwotę 14 960 000 zł, tym: 1 960 000 zł  to wartość  jednostkowa dla  zadań  nieprzekraczających kwoty 70  000 zł  i 13 000 000 zł dla zadań nieprzekraczających kwoty 500 000 zł.

Wszystkie zgłoszone wnioski zostały zamieszczone na stronie internetowej urzędu w zakładce „Mieszkaniec / Budżet obywatelski 2015 / Lista zgłoszonych wniosków”.

Opublikowanie propozycji listy zadań, zweryfikowanych i zatwierdzonych przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego nastąpi w III dekadzie sierpnia 2014 r.

Serdecznie dziękuję mieszkańcom za liczny udział w pierwszym etapie prac nad budżetem obywatelskim na rok 2015. Jest to nasze wspólne przedsięwzięcie dla dobra naszego miasta, a w szczególności dla jego mieszkańców.

Dlatego też, ponownie gorąco zachęcam do udziału w dalszych etapach tworzenia budżetu obywatelskiego.
 

                    Burmistrz Pruszcza Gdańskiego

                         /-/    Janusz Wróbel
 

Lista złożonych wniosków spełniających wymagania formalne

Lista wniosków dostępna TUTAJ

Lista wniosków odrzuconych ze względu na niespełnienie wymagań formalnych

„Modernizacja boiska do gry w piłkę nożną”- brak wymaganej liczby osób popierających projekt, którzy ukończyli 16 rok życia i posiadających stałe zameldowanie w mieście Pruszcz Gdański.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E