Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Komunikat dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego podaje do publicznej wiadomści, że został sporządzony spis wyborców.

Komunikat dla mieszkańców Pruszcza Gd.

W związku z przeprowadzaniem wyborów do Rady Miasta Pruszcz Gdański, Rady Powiatu Gdańskiego, Sejmiku Województwa Pomorskiego i Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. informuję, że Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim zapewnia osobom niepełnosprawnym dowóz do lokali Obwodowych Komisji Wyborczych od Nr 1 do Nr 16 powołanych na terenie miasta Pruszcza Gdańskiego.

Terminy szkoleń Obwodowych Komisji Wyborczych

Terminy szkoleń Obwodowych Komisji Wyborczych od nr 1 do nr 16 w mieście Pruszcz Gdański powołanych na terenie miasta Pruszcz Gdański, w celu przeprowadzenia wyborów do Rady Miasta Pruszcz Gdański, Rady Powiatu Gdańskiego, Sejmiku Województwa Pomorskiego i Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruszczu Gdańskim z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miasta Pruszcz Gdański, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruszczu Gdańskim o zarejestrowanych kandydatach na Burmistrza Pruszcza Gdańskiego w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Miejska Komisja Wyborcza w Pruszczu Gdańskim podaje informację o zarejestrowanych kandydatach.

Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruszczu Gdańskim w sprawie numerów przyznanych przez Miejską Komisję Wyborczą w Pruszczu Gdańskim listom kandydatów na radnych, zarejestrowanych w wyborach do Rady Miasta Pruszcz Gdański

Miejska Komisja Wyborcza w Pruszczu Gdańskim podaje do publicznej wiadomości informację o numerach przyznanych przez Miejską Komisję Wyborczą w Pruszczu Gdańskim listom kandydatów na radnych, zarejestrowanych w wyborach do Rady Miasta Pruszcz Gdański, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej w sprawie terminu oraz zasad losowania numerów dla list kandydatów na radnych do Rady Miasta Pruszcz Gdański

Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruszczu Gdańskim z dnia 20 października 2014 r. w sprawie terminu oraz zasad losowania numerów dla list kandydatów na radnych do Rady Miasta Pruszcz Gdański w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 24 września 2014 r. w sprawie obwodów głosowania w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Komunikat w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Komunikat Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 23 września 2014 r. w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Komunikat w sprawie przyjmowania zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Miasta Pruszcz Gdański i kandydatów na Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruszczu Gdańskim z dnia  23  września 2014 r. w sprawie przyjmowania zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Miasta Pruszcz Gdański i kandydatów na Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.

Komunikat o składzie komisji miejsko-gminnej

Postanowieniem Nr 3/14 Komisarza Wyborczego w Gdańsku z dnia 22 września 2014 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. powołana została Miejska Komisja Wyborcza w Pruszczu Gdańskim.

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA PRUSZCZA GDAŃSKIEGO z dnia 2 września 2014 r. w sprawie okręgów wyborczych dla wyboru Rady Miasta Pruszcz Gdański w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 1 września 2014 r. w sprawie wyznaczenia  miejsc na terenie miasta Pruszcza Gdańskiego przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń  wyborczych i plakatów komitetów wyborczych, w związku z wyborami do Sejmiku Województwa Pomorskiego, Rady Powiatu Gdańskiego, Rady Miasta Pruszcz Gdański  oraz Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, zarządzonymi na dzień 16 listopada 2014 r.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E