Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Tytuł

Zwiedzam Pruszcz

Wyszukiwarka

Aktualności

Z okazji 74. rocznicy Marszu Śmierci więźniów Obozu Koncentracyjnego KL Stutthof zapraszamy na obchody rocznicowe w dniu 25 stycznia 2019 r., które rozpoczną się uroczystością o godz. 10.00 w Miejscu Pamięci przy ul. Powstańców Warszawy w Pruszczu Gdańskim.

74. rocznica Marszu Śmierci

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Ś.P. Pawła Adamowicza – wieloletniego Prezydenta Miasta Gdańska, wybitnego samorządowca oddanego sprawie rozwoju Gdańska, jak i całej wspólnoty samorządowej Pomorza, serdecznego przyjaciela Pruszcza Gdańskiego.

Paweł Adamowicz (*02.11.1965 +14.01.2019)

(*02.11.1965 +14.01.2019)

Paweł Adamowicz nie żyje

Elena Ulyanova, niezwykle dynamicznie i z wielkim sukcesem prowadząca Galerię Sztuki „Fine Arts Szary Ganek”, otrzymała z rąk Burmistrza Janusza Wróbla nagrodę Burmistrza Pruszcza Gdańskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i ochronie dóbr kultury.

Nagroda Burmistrza Pruszcza Gdańskiego dla Eleny Ulyanovej

Przed nami Weekend Niepodległości, który rozpoczynamy w Pruszczu Gdańskim 9 listopada uroczystym zawieszeniem na budynku Urzędu Miejskiego Godła Rzeczpospolitej Polskiej, namalowanego przez uczniów pruszczańskich szkół.

100 lat Niepodległej w Pruszczu Gdańskim

Zakończono budowę dwóch przystani kajakowych w okolicach Faktorii Handlowej w Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym oraz na terenie Centrum Kultury i Sportu. Amatorzy turystyki wodnej mogą już korzystać z infrastruktury wybudowanej na terenie miasta specjalnie z myślą o nich.

Przystanie kajakowe już gotowe

Treść strony

Strona w konstrukcji

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E