Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

"Weekend za pół ceny" - lista ofert i partnerów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowali w 50% obniżce cenowej na to wydarzenie pruszczańscy restauratorzy oraz lokale usługowe.

Czekamy na zgłoszenia do „Weekendu za pół ceny” w Pruszczu Gdańskim

Miasto Pruszcz Gdański zachęca pruszczańskich przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji „Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii”, który odbędzie się w naszym mieście w dniach 14 – 16 czerwca 2019 r.  

Zapraszamy do skorzystania z ofert „Weekendu za pół ceny”

Już 1415 kwietnia w Pruszczu Gdańskim rozpoczyna się weekend pełen promocji z wybranymi usługodawcami z naszego miasta.

Weekend za pół ceny w Pruszczu Gdańskim coraz bliżej

W Pruszczu Gdańskim lista przedsiębiorców chętnych do obniżenia swoich usług poszerza się z każdym dniem. Zapoznaj się z aktualnymi uczestnikami.

Ruszyły zapisy do „Weekendu za pół ceny” w Pruszczu Gdańskim

Miasto Pruszcz Gdański zachęca do udziału usługodawców do piątej edycji „Weekend za pół ceny”, który odbędzie się w naszym mieście w dniach 14-15 kwietnia 2018 r.

Podsumowanie "Weekendu za pół ceny"

Masaż gorącymi kamieniami czy peeling owocowy brzmią całkiem odprężająco, między innymi z takich usług było można skorzystać podczas Pruszczańskiego "Weekendu za pół ceny".

"Weekend za pół ceny" - lista ofert i partnerów

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany w naszym mieście "Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowali w 50% obniżce cenowej na 1-2 kwietnia 2017 r. pruszczańscy restauratorzy oraz lokale usługowe.

Trwa nabór do weekendu za pół ceny!

Wzorem lat poprzednich Miasto Pruszcz Gdański zaprasza usługodawców do kolejnej edycji „Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii”, który odbędzie się w naszym mieście w dniach 1-2 kwietnia 2017 r.

„Weekend…” już za nami!

„Weekend za pół ceny” okazał się nie lada wyzwaniem dla pruszczańskich usługodawców. Atrakcyjne ceny i oferty przyciągnęły rzeszę zainteresowanych.

Lista podmiotów uczestniczących w "Weekendzie za pół ceny"

Wszystkich fanów rabatów i promocji ucieszy informacja, że już w najbliższą sobotę i niedzielę 16-17 kwietnia odbędzie się „Weekend za pół ceny” w Pruszczu Gdańskim!

Weekend za pół ceny w Pruszczu Gdańskim

Miasto Pruszcz Gdański przystąpiło po raz kolejny do organizacji akcji promocyjnej pruszczańskich usługodawców „Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii”. Tegoroczna edycja w naszym mieście odbędzie się 16-17 kwietnia 2016 r.

Sukces „Weekendu za pół ceny”!

Za sprawą pięknej pogody oraz rabatowych cen lokale w Pruszczu Gdańskim przeżyły podczas minionego weekendu prawdziwe oblężenie.

Weekend za pół ceny

Pruszczański weekend za pół ceny okazał się wielkim sukcesem! Restauracje, hotele, kluby fitness i salony piękności przez dwa dni obsługiwały nadkomplety gości. Przed niektórymi tworzyły się kolejki.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E