Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Słuchobus w Pruszczu Gdańskim

W piątek 25 września 2015 r. na deptaku przy Alei Ks. Józefa Waląga (obok Biedronki) w godzinach od 9:00 do 15:00  odbędzie się finał Narodowego Testu Słuchu, w ramach którego po raz kolejny zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu wszystkich dorosłych oraz dzieci.

W SŁUCHOBUSIE zespół protetyków słuchu przeprowadzi: otwarte, bezpłatne i w pełni profesjonalne testy słuchu. Każdemu pacjentowi, który przejdzie przez testy przekazane zostaną konkretne, zindywidualizowane informacje o stanie słuchu i co należy robić, aby o niego dbać. Testy są krótkie, bezbolesne i w pełni bezpieczne.
 
Narodowy Test Słuchu jest prowadzoną od czterech lat, największą w Polsce kampanią społeczną dotyczącą profilaktyki chorób słuchu. Dotychczas sprawdzono jak słyszy 40 tysięcy Polek i Polaków.
 
Szczegółowe informacje na temat kampanii można znaleźć na stronie www.sluchobus.pl

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E