Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Wojewódzki Ośrodek Koordynujący w Gdańsku informuje o kontynuacji bezpłatnych programów profilaktycznych dla kobiet!

Zachęcamy Mieszkanki Pruszcza Gdańskiego do brania udziału w Populacyjnym Programie Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi skierowany jest do ubezpieczonych kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonanego bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Programu. 

Lista gabinetów, w których wykonywane są badania mammograficzne, znajduje się na stronie: www.zdrowiekobiety.org

Populacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy skierowany jest do ubezpieczonych kobiet w wieku od 25 do 59 lat, które w ciągu ostatnich trzech lat nie miały wykonanego bezpłatnego badania cytologicznego w ramach Programu.

Lista gabinetów, w których wykonywana jest cytologia, znajduje się na stronie: www.zdrowiekobiety.org

Więcej informacji na temat ww. programów oraz miejsc, w których można wykonać bezpłatne badania, można uzyskać w Wojewódzkim Ośrodku Koordynującym Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w Gdańsku tel.  58 735 83 03,  58 349 13 35, infolinia 501 705 550. Szczegółowe informacje na temat Programów dostępne są również na stronie internetowej: www.zdrowiekobiety.org

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E