Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów, a także sympatyków naszego miasta na XI przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”. Przejazd odbędzie się w dniu 02.06.2018 r. Wyruszamy ze stadionu CKiS przy ul. Fryderyka Chopina. 

Liczymy,  że dopisze frekwencja tak jak w poprzednich edycjach. Mamy okazję wspólnie uczestniczyć w imprezie rekreacyjnej, do której nie potrzebujemy specjalnych przygotowań, wystarczy tylko rower i chęć uczestnictwa razem z innymi mieszkańcami w tym wydarzeniu. Nasz przejazd jak i w poprzednich latach będzie zabezpieczony przez policję i inne służby mundurowe, więc nie musimy się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Zapraszamy mieszkańców z całymi rodzinami. Zobaczymy co nowego powstało w naszym mieście, spotkamy się ze znajomymi i przyjaciółmi, a później weźmiemy udział w obchodach Dnia Dziecka które odbędą się na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego, gdzie zakończymy nasz przejazd.

Plan przejazdu:    02.06.2018 r. godz. 13.00 zakończenie ok. godz.14.00.  Wyznaczona trasa: Start – stadion CKIS – ul. Grota Roweckiego – ul. Chopina – ul. Powstańców Warszawy – ul. Obrońców Westerplatte – ul. Kasprowicza  –  ul. Gałczyńskiego – ul. Korzeniowskiego – ul. Kopernika – ul. E. Plater – ul. Kochanowskiego – ul. Gałczyńskiego – ul. Modrzewskiego – ul. E. Plater – ul. Powstańców Warszawy – ul. Chopina –  ul. Grota Roweckiego – ul. Mickiewicza – ul. Grunwaldzką – Międzynarodowy Park Kulturowy Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy – Zakończenie

drukuj (Przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”)

  • Przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”
    Przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E