Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

XIII Memoriał Warsińskiego

W dniu 26.11.2017 r. na hali sportowej przy ZSO 1 w Pruszczu Gdańskim odbędzie się Memoriał im. Edwarda Warsińskiego w Halowej Piłce Nożnej. Będzie to już XIII edycja tego turnieju. Edward Warsiński był trenerem piłkarskim i wychowawcą młodzieży. Jego praca przynosiła efekty w postaci czołowych miejsc drużyn młodzieżowych MOSiR i JANTAR wśród piłkarskich zespołów Wybrzeża. Z trenerem Michałem Globiszem prowadził młodzieżową reprezentację Pomorza, która w 1996 roku zajęła trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Wacława Kuchara oraz pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju Gothia Cup w Szwecji. Wychował wielu znakomitych piłkarzy. Wśród nich 12-krotnego reprezentanta Polski Tomasza Sokołowskiego, a także I ligowych piłkarzy: Mateusza Bąka, Mariusza Malinowskiego, Sławomira Matuka, Łukasza Palewicza i Janusza Surdykowskiego. W Memoriale im. E. Warsinskiego biorą udział zawsze najmłodsi adepci piłki nożnej, biorący udział w rozgrywkach. Obecnie są to dzieci z rocznika 2009. W tym roku będą rywalizowały drużyny: Bałtyku Gdynia, AS Piłeczka, dwie drużyny MKS Czarnych Pruszcz Gdański, Osiczanka Osice, Kaczkanu Huragan Morąg, Wisełka Solec Kujawski i Gryf Tczew. W turnieju weźmie udział 8 drużyn 12 osobowych. Na boisku może uczestniczyć w grze 5 zawodników w tym bramkarz. Mecze trwają po 12 minut. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy gdzie rozegrają mecze każdy z każdym. Następnie odbędą się cztery mecze pomiędzy drużynami, które zajmą w grupach następujące miejsca:

I w grupie A – II w grupie B,
II w grupie A – I w grupie B,
III w grupie A – IV w grupie B,
IV w grupie A – III w grupie B.

Zwycięzcy pierwszych dwóch meczów walczyć będą o I miejsce w XIII Memoriale Edwarda Warsińskiego w Halowej Piłce Nożnej rocznika 2009, pokonani o III miejsce. Zwycięzcy dwóch kolejnych meczów rywalizować będą o V miejsce, a pokonani o VII. Zawodnicy będą rywalizować o atrakcyjne nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe, a drużyny puchary. W przerwach miedzy meczami odbędą się konkursy dla zawodników. Wychowankowie E. Warsińskigo rozegrają mecz pokazowy.

Program

XIII Memoriał Edwarda Warsińskiego w Halowej Piłce Nożnej rocznik 2009 odbywał się będzie według następującego programu:

08.15 – 8.45 - rejestracja drużyn,
09.00 – 13.30 - mecze w grupach,
13.30 - konkursy,
14.00 – 14.30 - mecze o miejsca VII i V,
14.30 - mecz pokazowy,
15.10 – 15.40 - mecze o miejsca III i I,
16.00 - uroczyste zakończenie.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E