Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Siostry "M-ki"

Martyna i Marlena Smoleń to dwie utalentowane dziewczynki z Pruszcza Gdańskiego. Martyna ma 9 lat, a Marlena 8. Obie trenują wyczynowo gimnastykę sportową w gdańskim klubie UKS AS Olimpijczyk, a sport jest ich pasja od najmłodszych lat. Mimo młodego wieku maja na swoim koncie wiele sukcesów.
 
Martyna debiutowała w tym roku na zawodach fit-kid gdzie zdobyła srebrny medal. Dzień później zajęła wysokie 4 miejsce w V mistrzostwach Polski w fid-kid & fitness aerobic federacji WFF-WBBF organizowanych przez Aleksandrę Kobielak. Jednocześnie dało jej to awans do Mistrzostw Europy, które odbędą się 22 kwietnia w Niemczech. Marlena - młodsza z sióstr odnosi ogromne sukcesy w szachach. Grała w wielu turniejach m.in. w międzynarodowym turnieju "gwiazdy północy" w lutym 2017 w Jastrzębiej Górze, czy Mistrzostwach Polski do lat 7 w 2016 r. w Suchedniowie, gdzie zajmowała wysokie miejsca. Jest to mistrzyni województwa pomorskiego w kategorii dziewcząt do lat 7 z 2016 r. oraz aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Województwa Pomorskiego, które odbyły się 8 kwietnia 2017 r. w Tczewie. A już w maju kolejny start w Mistrzostwach Polski Młodzików w Szczyrku.
 
Możliwość rozwoju oraz świetny trening umysłowy zawdzięcza trenerom Akademii Umysłu Primus w Pruszczu Gdańskim.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E