Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Nowe atrakcje na krytej pływalni przy ZS nr 4

Serdecznie zapraszamy do korzystania z krytej pływalni przy Zespole Szkół nr 4 przy ul. Kasprowicza 16. Już od 10 sierpnia 2015 r. (z wyjątkiem 15.08) rozpocznie się sprzedaż karnetów w godzinach od 12.00 do 20.00. W okresie od 17 do 31 sierpnia 2015 r. obowiązuje 50% zniżki na korzystanie z krytej pływalni (basen, jacuzzi i sauna). W tym okresie bilet normalny będzie kosztował 8 zł, ulgowy (niepełnosprawni, młodzież do lat 16, renciści i emeryci) – 6 zł , natomiast rodzinny (minimum jedno dziecko do 16 roku życia i max. 2 opiekunów) – 6 zł za osobę. 

Od września w ofercie pojawi się wiele dodatkowych atrakcji. W każdą sobotę w godzinach od 14.00 do 16.00 zapraszamy na gimnastykę w wodzie, ćwiczenia na rowerkach wodnych i bieżni z instruktorem. To świetna okazja, aby w przyjemny sposób zadbać o swoją sylwetkę. Zajęcia poprowadzi wielokrotny Mistrz Polski i Wicemistrz Świata w kulturystyce Mieczysław Fijał. Trening odbywa się w wodzie sięgającej do pasa lub do klatki piersiowej. W trakcie zajęć używane są różne przybory m.ni. makarony (piankowe rurki), które pozwalają utrzymać się na wodzie, a także służą do wykonywania ćwiczeń oporowych.

Natomiast w każdą niedzielę w godzinach od 13.00 do 17.00 zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na zajęcia rodzinne na basenie. Dziecięcy świat zabaw w wodzie to idealne miejsce do wspólnego wypoczynku, rekreacji ruchowej oraz zabawy dla dzieci i rodziców. To także doskonała okazja do podejmowania pierwszych prób nauki pływania. Zabawa w wodzie to dla najmłodszych sposób na oswojenie się z wodą, jak również stymulacja fizyczna i emocjonalna.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E