Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

IV przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”

W dniu 28 września 2014 r. Urząd Miasta Pruszcz Gdański oraz Centrum Kultury i Sportu w  Pruszczu Gdańskim mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników turystyki rowerowej na IV przejazd „Rowerem przez Pruszcz”.

Przejazd rowerowy przez Pruszcz stał się już imprezą cykliczną, która gromadzi liczne grono miłośników jazdy rowerowej. Przejazd odbywa się w asekuracji policji, więc można bezpiecznie, całymi rodzinami pojeździć ulicami naszego miasta.

Impreza stała się prawdziwym świętem rowerzystów, podczas której uczestnicy mogą poznawać zakątki Pruszcza Gdańskiego, których na co dzień nie maja okazji oglądać. Zabiegani, zapracowani na co dzień, nie zawsze mamy czas pojeździć po mieście. Korzystajmy więc z okazji i przejedźmy się ulicami Pruszcza Gdańskiego z naszymi rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi, a także z nieznajomymi mieszkańcami naszego miasta.

Zobaczmy, co się zmieniło i jak pięknieje nasza „mała Ojczyzna” przy okazji relaksując się i korzystając z ruchu. Zapraszamy więc na przejazd ulicami naszego miasta w niedzielę 28 września o godzinie 14.00. Start z Centrum Kultury i Sportu przy ul. Chopina 34. Po przejeździe zapraszamy na pyszną strażacką grochówkę i ognisko, na którym będzie można upiec przyniesione przez siebie kiełbaski.

TRASA PRZEJAZDU ROWEROWEGO „ROWEREM PRZEZ PRUSZCZ”

START – CKiS – ul. Chopina – ul. Wojska Polskiego – ul. Ogrodowa – ul. Spokojna - ul. Cicha – ul. Raciborskiego – ul. Grunwaldzka – ul. Przemysłowa – ul. PCK – ul. Kasprowicza – ul. Gałczyńskiego – ul. Modrzewskiego – ul. E. Plater –  ul. Kochanowskiego – ul. Kopernika – Rondo Żuławskie – ul. Chopina – CKiS - zakończenie przejazdu

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E