Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Tour de Pologne już w niedzielę w Pruszczu Gdańskim

3 sierpnia przez Pruszcz Gdański przebiegać będzie trasa pierwszego etapu największego wyścigu kolarskiego w naszym kraju – Tour de Pologne.

W najbliższą niedzielę będziemy mieli zaszczyt oglądania najlepszych światowych kolarzy podczas pierwszej Lotnej Premii, która wyznaczona została przez Organizatorów właśnie w Pruszczu Gdańskim. Planowana godzina przejazdu peletonu przez centrum miasta to godzina 13:23 (godzina ta może ulec zmianie w zależności od przebiegu wyścigu).

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich miłośników sportu, szczególnie kolarstwa, aby obejrzeć barwny peleton w okolicach Urzędu Miasta przy ulicy Grunwaldzkiej 20, gdzie zlokalizowana zostanie Pierwsza Lotna Premia Wyścigu.

Jednocześnie informujemy, że w związku z przejazdem kolarzy na całej trasie wyścigu należy się spodziewać utrudnień w poruszaniu się pojazdami mechanicznymi. W przypadku Pruszcza Gdańskiego oznacza to konieczność zamknięcia ulicy Grunwaldzkiej oraz prostopadłych do niej, od godziny 12.30 do godziny 14.00.  Po wyścigu na terenie Faktorii odbędzie się Mały Tour de Pologne.

  • Mini Tour de Pologne

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E