Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

II edycja Pruszczańskiego Biegu Gotów

Nadeszła wiosna, więc czas rozruszać nasze ciała zastygłe po zimie. A gdzie najlepiej biegać jak nie po terenach malowniczo położonego w zakolach rzeki Raduni Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego. Rekreacja na świeżym powietrzu, a zwłaszcza bieganie jest bardzo popularne i zdrowe. Korzystajmy więc z uroków natury i biegajmy.

Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim zaprasza mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, a także  mieszkańców naszego regionu do udziału w biegu przełajowym II Pruszczański Bieg Gotów. Poprzedni Bieg Gotów spotkał się ze sporym zainteresowaniem, więc  proponujemy Państwu powtórzenie imprezy.

Termin biegu zaplanowany został na poświąteczną sobotę 26 kwietnia, więc będzie okazja do zgubienia kalorii zdobytych podczas świąt. Trasa biegu, tak jak w ubiegłym roku, prowadzi przez Faktorię, dalej wzdłuż brzegu Raduni dookoła stawów i z powrotem na teren Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego. Tym razem jednak trasa została wydłużona do czterech okrążeń, czyli 10 km. Tym razem jednak zwiększymy trasę do czterech okrążeń, czyli 10 km.

Zapisy w biurze zawodów na terenie Faktorii od godziny 10.00. Biegi rozegrane zostaną w trzech kategoriach dziecięco-młodzieżowych oraz kategorii seniorów kobiet i mężczyzn. Dla zwycięzców przewidziano puchary i medale. Korzystajmy więc z możliwości ruchu i bierzmy udział w zawodach.

Dla uczestników Pasta Party ufundowane przez Bar Mleczny Stodoła i napój energetyczny. Będzie też stoisko ze strojami sportowymi Intersport. W przerwie między biegami – dziecięcy mini turniej w Rugby TAG.

Plan biegu Gotów

Zapisy wydawanie numerów – biuro zawodów Faktoria – czynne  od 10.00.

11.00 start dzieci do lat 9 – na 500 m
11.30 start dzieci w grupie wiekowej 10 – 12 lat – na 1000 m
12.00 start dzieci w grupie wiekowej 13 – 16 lat – na 2000 m
12.30 wyniki – wręczenie nagród.
13.00 start główny – młodzież starsza i dorośli – 10000 m
15.30 zakończenie biegu – wręczenie nagród

Start i meta na terenie Faktorii.

  • II Pruszczański Bieg Gotów

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E