Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Pruszczańscy piłkarze w zwycięskiej drużynie

Na odbywającym się w Dzierżoniowie w dniach 1 - 6 lipca br. Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski im. Kazimierza Górskiego U2000, pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W drużynie Pomorskiego ZPN wystąpiło aż trzech piłkarzy z pruszczańskiego klubu MKS Czarni.

Zawodnicy z Pomorza pokonali w rozgrywkach grupowych najpierw Podlaski ZPN 2 : 1, następnie zremisowali bezbramkowo z gospodarzami Turnieju - Dolnośląskim ZPN i pokonali Małopolski ZPN 1 : 0.

W meczu finałowym zwyciężył Mazowiecki ZPN 2 : 0.

W drużynie Pomorskiego ZPN wystąpiło aż trzech piłkarzy MKS Czarni: Kacper Dąbrowski, Mariusz Sławek i Michał Gołuński. Pierwsi dwaj to piłkarze trenera Bartosza Berlika, trzeci - trenera Dariusza Ciarczyńskiego. Szczególnie dobrze w Turnieju zagrał podstawowy bramkarz drużyny Kacper Dąbrowski, który wielokrotnie uchronił swój zespół przed stratą bramki. Natomiast w meczu z Dolnośląskim ZPN bohaterem konkursu rzutów karnych został drugi bramkarz drużyny Michał Gołuński, który obronił dwa strzały rywali.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E