Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Festyn ekoenergetyczny już wkrótce!

14 września 2019 r., w sobotę zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic na imprezę plenerową - Festyn ekoenergetyczny, który odbędzie się na terenie Parku miejskiego przy ul. Mickiewicza w godzinach od 12:00 do 17:00. Impreza adresowana jest do wszystkich mieszkańców Pruszcza Gdańskiego i okolic.

Miejski Festyn Ekoenergetyczny odbywać się będzie w ramach Dni Energii. Jest on – obok przystąpienia Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański do zainicjowanego przez Komisję Europejską ruchu na rzecz zrównoważonego wykorzystania energii europejskiego „Porozumienia Burmistrzów” - konsekwencją prowadzonej przez władze miasta polityki sprzyjającej między innymi wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii.

Organizatorami imprezy jest Miasto Pruszcz Gdański wraz z: Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji „WiK”, Pruszczańskim Przedsiębiorstwem Ciepłowniczym Pec Sp. z o.o., gminną spółką zajmującą się odbiorem odpadów komunalnych „PURUM” oraz Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. Partnerami imprezy są: Firma 4OZE Sp. z o.o., ELAR Pompy ciepła, TOYOTA Carter Gdańsk, Autorska Galeria Sztuki Szary Ganek. Patronat medialny objęła Połnocna.TV.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji podczas tegorocznej imprezy, będą stoiska partnerów i organizatorów, liczne zabawy, konkursy oraz warsztaty. Wszystkie aktywności prowadzone będą przez zawodowego konferansjera.

Teren parku zostanie podzielony na kilka stref:

  • strefę energii, gdzie między innymi można będzie spożytkować energię skacząc na trampolinach, ćwiczyć na piłkach i tańczyć energetyczna zumbę!
  • strefę wiedzy, w której będzie można wzbogacić wiedzę z zakresu energetyki i ekologii,
  • strefę relaksu z leżakami, animacjami dla najmłodszych i grami rodzinnymi.

Czyli dla każdego coś miłego!

Dodatkowo Partnerzy i Organizatorzy wydarzenia przygotowali wiele innych atrakcji, dlatego już dziś zapraszamy, do współtworzenia z nami tej edukacyjnej imprezy!

drukuj (Festyn ekoenergetyczny już wkrótce!)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E