Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Przed nami kolejny sezon Faktorii Kultury!

Już dziś znamy wykonawców, którzy stworzą niepowtarzalny klimat w amfiteatrze w Pruszczu Gdańskim. Cykl letnich imprez rozpocznie się Kabaretonem. Wystąpią w nim trzy kabarety: CHYBA, CZESUAF, ZACHODNI.
Niepowtarzalny klimat stworzą zespoły i wykonawcy: 52 DĘBIEC, DWA SŁAWY, JANUSZ RADEK, LAO CHE, SWEET NOISE, EDYTA GEPPERT, KRUK, FISZ EMADE TWORZYWO, HAPPYSAD, MARIA O’FURIA. I to nie koniec!

W sierpniu w festiwalowym dniu pojawi się RAY WILSON. Podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, jak i tę związaną z grupą GENESIS – od utworów sięgających początków istnienia zespołu poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje, a zwłaszcza te, które współtworzył na kultowym albumie “Calling All Stations” (mija ponad 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu GENESIS w Polsce, promującego właśnie album CAS). Szkocki wokalista skupi się także na swoich solowych dokonaniach oraz twórczości grup: Guaranteed Pure, Stiltskin czy CUT. Na koncercie nie zabraknie wielu niespodzianek muzycznych.

W tym samym dniu pojawi również rewelacyjny zespół RIVERSIDE! Powszechnie kategoryzowany jest jako przedstawiciel rocka lub metalu progresywnego kwartet w swej twórczości odwołuje się ponadto do takich stylów jak: rock alternatywny, indie rock, hard rock, post-rock, heavy metal, metal alternatywny oraz rock eksperymentalny.

Szczegóły terminów koncertów już niebawem!

drukuj (Przed nami kolejny sezon Faktorii Kultury!)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E