Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Wehikuł Czasu

Zapraszamy na największą imprezę tego lata na Faktorii, która odbędzie się już za dwa tygodnie, czyli Wehikuł Czasu. Nasi goście z różnych epok zabiorą Was w niesamowitą podróż po historii. Już dziś zarezerwujcie sobie weekend 4 - 5 sierpnia.

W dniach 4 i 5 sierpnia Faktoria w Pruszczu Gdańskim zamieni się w ogromną maszynę do podróży w czasie! Wśród rekonstruktorów miedzy innymi: Wioska Gotów w Masłomęczu, SRH Fort, Tobie Polsko Polsko, Carrington Serwis, Trebraruna, Stowarzyszenie 'Wczoraj, Dziś i Jutro', Sobótka, Marine Raiders USMC Special Forces, WynajmijRycerza.pl, GRH North Regiment, Pomorskie Muzeum Motoryzacji i Techniki, Darek Gałązka i DKW NZ 350.

Czekają Was miedzy innymi: sceny walk, potyczki i pojedynki, inscenizacje wydarzeń II wojny światowej, pokaz musztry, prezentacja strojów, umundurowania i uzbrojenia, odkrywanie tajników dawnych rzemiosł i historycznej kuchni, warsztaty starożytnego garncarstwa i tkactwa, strzelanie z łuku tradycyjnego, tańce szkockie i celtyckie, wystrzały z broni czarnoprochowej, pojedynek z laptopem z końca lat 80-tych, koncert "Ewa Rzeszotarska i Rekonstruktorzy", ognisko, strawa i wiele innych atrakcji!!!

Więcej szczegółów: https://web.facebook.com/events/1964073656959623/

drukuj (Wehikuł Czasu)

  • Wehikuł Czasu
    Wehikuł Czasu

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E