Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Festiwal Muzyki Chóralnej

Starosta Powiatu Gdańskiego Stefan Skonieczny oraz Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański Janusz Wróbel zapraszają na Festiwal Muzyki Chóralnej „Spotkajmy się nad Radunią”.

Pierwsza edycja powiatowego Festiwalu odbędzie się 20 maja 2017 roku (sobota) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim. Naszym celem jest promowanie polskiej kultury muzycznej oraz propagowanie śpiewu chóralnego. Jest to znakomita okazja do integracji środowiskowej oraz konfrontacji umiejętności wokalnych. Festiwal ma charakter konkursu i weźmie w nim udział sześć chórów z powiatu gdańskiego.

Rozpoczęcie festiwalu o godz.: 12:00. Wręczenie nagród i koncert laureatów przewidziany jest na godz.: 15:30. Wstęp wolny.

Dzień Dziecka z Faktorią Handlową

30 maja (sobota) odbędzie się Piknik Rodzinny na terenie Parku Faktorii , startujemy o godzinie 12.00.

O godzinie 13.00 rozpoczyna się V Przejazd Rowerowy przez Pruszcz Gdański z parkingu przy Zespole Szkół nr 2 ulica Tysiąclecia.

O godzinie 15.00 w amfiteatrze na Faktorii Teatr Wybrzeże wystawi sztukę dedykowaną wszystkim dzieciom pt. ,, Dwie Dorotki’’ z cyklu Lekcji Niegrzeczności.
O godzinie 16.00 Orkiestra Miasta Pruszcz Gdański zagra dla dzieci i rodziców koncert pt.: ,, Brzechwa dzieciom”.

Straż pożarna pokaże zainteresowanym wystawę statyczną.
W tym dniu odwiedzą nas też goście ze stadniny koni w Ulkowych, wiele stanowisk z zabawkami oraz słodyczami, nie zabraknie również dmuchanych zjeżdżalni.

31 maja (niedziela) zapraszamy do Faktorii Handlowej na pokaz sokolniczy w godzinach 12.00- 15.00. Dodatkową atrakcją będzie otwarcie czasowej wystawy zabytków z Muzeum Okręgowego w Toruniu. Zorganizowane będzie ognisko, prowiant we własnym zakresie. Wstęp dla dzieci wolny dorośli w tym dniu płacą tylko 6 zł.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E