Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

XXVIII Dni Pruszcza Gdańskiego przed nami!

Sobotnie przedpołudnie wypełni odgłos silników samolotów i śmigłowców podczas akrobacji na pruszczańskim niebie. Tak 49. Baza Lotnicza świętować będzie soje 50 urodziny. W sobotni wieczór po emocjach związanych z pokazami lotniczymi w 49. Bazie i koncercie grupy RADIO BAGDAD, spotkamy się na Stadionie Miejskim, gdzie królować będzie RAP oraz muzyka elektroniczna, drum&bass i dubstep z etniczną muzyką góralską. Jako pierwszy na scenie pojawi się GOORAL. Ten  wieczór zakończy nie kto inny tylko król polskiego RAP-  O.S.T.R!

Niedzielne późne popołudnie i wieczór spędzimy w Pruszczu Gdańskim w towarzystwie zespołu BOYS oraz CLASSIC.  Wcześniej na głównej płycie stadionu miejskiego podziwiać będziemy mogli sprzęt wojskowy, popisy motocyklowego STUNT SHOW, strefę bezpieczeństwa drogowego a w niej min. zabytkowe, amerykańskie oraz najnowsze super samochody. Będzie też można podziwiać sprawność służb ratunkowych i spróbować swoich umiejętności za kierownicą aut szkoleniowych Autodromu Pomorze - Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy pod czujnym okiem Funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim. Nie zabraknie też najsilniejszych Mężczyzn Polski  - Strong Mani dadzą pokaz swych umiejętności i siły oraz będą jurorami i opiekunami konkursu w wyciskaniu sztangi w połowie wagi swojego ciała. Niedzielne przedpołudnie będzie także świętem osób kochających ruch na alei NSZZ Solidarności zmagać będą się wrotkarze w kolejnym już półmaratonie, a biegacze spróbują swych sił na dystansie 10 km na płycie pruszczańskiego lotniska. Te i wiele innych atrakcji już niebawem!

Zapraszamy do wspólnego świętowania XXVIII Dni Pruszcza Gdańskiego 10. i 11.06.2017!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E