Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Zapraszamy na 13. Lekcję Niegrzeczności

Serdecznie zapraszamy na 13. Lekcję Niegrzeczności, która odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 10.00 na Targowisku Miejskim "Mój Rynek".

Tematem 13. Lekcji Niegrzeczności będzie Kopciuszek (Bajka Obuwnicza) w interpretacji Bohdana Butenki. Lekcję poprowadzą: Ewa Jendrzejewska, Jerzy Gorzko, Zbigniew Olszewski, Maciej Szemiel i Jarosław Tyrański. Czytanie wyreżyserował Michał Derlatka.

O 13. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI

Podobała Wam się myśliwska bajka o Czerwonym Kapturku? Bo nam się podobała. Ba! Pan Narrator lubi ją tak bardzo, że w tym tygodniu chciał Wam ją opowiedzieć jeszcze raz... no, może dwa albo trzy razy... Albo najlepiej cztery do pięciu... Tylko kto by to wytrzymał? Udało mi się go więc przekonać do tego, żeby opowiedział wam inną bajkę tego samego autora - pana Butenko. Będzie zatem o Kopciuszku. (Kto to widział? I znowu znana bajka!). Poprzednio było o szkole i bandzie Zasępy dla nieco starszych, to teraz będzie o Kopciuszku i jego obuwniczych przygodach - dla nieco młodszych. Znając pana Butenkę, podejrzewam że bajka będzie dość niegrzeczna i nie wszystko pójdzie w niej zgodnie ze znanym scenariuszem... Zapraszamy!

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".

  • 13. Lekcja Niegrzeczności "Kopciuszek"
    13. Lekcja Niegrzeczności "Kopciuszek"

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E