Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Sporo wydarzy się już wkrótce na targowisku miejskim „Mój Rynek”, przy ulicy Kolejarzy Polskich

Już w najbliższy weekend, w dniach 19-20 marca 2016 roku, Burmistrz Pruszcza Gdańskiego zaprasza na targowisko miejskie „Mój Rynek”, gdzie odbędzie się II Jarmark Wielkanocny, który dotąd miał miejsce na Faktorii.

- Jarmark czynny będzie w godzinach 11:00-17:00 – w tym roku zdecydowaliśmy, że w celu podniesienia komfortu wystawców, jak i odwiedzających miejscem tegorocznego jarmarku stanie się nowe targowisko miejskie – mówi Zastępca Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, Jerzy Kulka.

W sobotę i niedzielę swoje wyroby zaprezentują lokalni rękodzielnicy, rzemieślnicy, koła gospodyń oraz restauracje. Na kramach będzie można znaleźć: ceramikę, napitki Brata Kwasa, biżuterię, przedmioty zdobione techniką decoupage, lalki ręcznie szyte, torby filcowe i wiele innych.

Jarmark to impreza okazjonalna. W najbliższych dniach na stałe w jednym z rynkowych boksów zagości filia Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim.
- Od dawna myśleliśmy, aby cześć zajęć sekcji CkiS przenieść bliżej wschodniej części miasta. Bardzo dogodnie skomunikowane i nowoczesne targowisko wydaje się być dobrym miejscem także na kulturę – dodaje Jerzy Kulka. - Już dziś mogę zaprosić na zajęcia plastyczne i gitarę.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E