Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Ferie Pruszczu Gdańskim

Zajęcia w Centrum Kultury i Sportu, oraz  bogata oferta przygotowana przesz szkoły. Podczas ruszających od tego weekendu ferii, dzieci i młodzież w Pruszczu Gdańskim, na pewno nie będzie się nudzić.

Tegoroczna oferta Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim obejmuje między innymi zajęcia z Taekwon-Do i Judo, modelarstwo, archeologię, taniec irlandzki, grę terenową i ognisko. Z kolei Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na zajęcia plastyczne, gry, oraz spotkanie z teatrem Qfer.

Bardzo atrakcyjnie przedstawia się oferta pruszczańskich szkół. Młodzież może skorzystać z zajęć na hali sportowo – widowiskowej ZSO nr 1, oraz dwóch miejskich pływalni, przy ZSO nr 4 i SP nr 3. Warto pamiętać, że aby wejść podczas ferii na basen, konieczna jest legitymacja szkolna.

Zespół Szkół Nr 2 przygotował z kolei półkolonie dla dzieci i młodzieży. W ramach zajęć przewidziano gry i zabawy świetlicowe, zajęcia plastyczne, turnieje warcabów i piłkarzyków, zajęcia ruchowe na Sali gimnastycznej, wycieczki autokarowe i piesze. Będzie także kino, konkursy z nagrodami i dwa posiłki dziennie.

Zapraszamy!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E