Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

VI przejazd rowerowy

W dniu 12 września 2015 r. chcielibyśmy zaprosić mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, a także gości na  przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”. Będzie to już VI przejazd ulicami naszego miasta.

Impreza od początku cieszy się ogromna popularnością i bierze w niej udział ogromna rzesza sympatyków jazdy rowerem. Możemy w tym czasie spokojnie, całymi rodzinami  w asyście policji i innych służb pojeździć  po ulicach Pruszcza. Integracja, uczestnictwo we wspólnym wydarzeniu to rzeczy w których  nie codziennie możemy uczestniczyć. Nie zawsze mamy na to czas. Życie biegnie tak szybko, a my zajęci naszymi sprawami nie zawsze widzimy co się zmienia w naszym otoczeniu. Stwarzamy więc taką okazję i zapraszamy na wspólną jazdę rowerami po naszym mieście. Zobaczymy co nowego powstało co się zmieniło, a przede wszystkim spotkamy się ze swoimi znajomymi, rodziną i całkiem obcymi ludźmi, którzy razem z nami chcą uczestniczyć w tym święcie miłośników rowerów.

Wyruszymy ze stadionu CKiS, a następnie:  ul. Grota-Roweckiego – ul. Matejki – ul. Grunwaldzka –  ul. Przemysłowa – ul. NSZZ Solidarność - ul. Kopernika – ul. Kasprowicza – ul. Gałczyńskiego – ul. Powstańców Warszawy – 49 Baza Lotnicza Pruszcz Gdański - Zakończenie przejazdu. W Bazie Lotniczej będziemy mogli obejrzeć sprzęt wojskowy, a także zrobić sobie fotkę. Dla wszystkich uczestników mamy pyszną grochówkę.

Przejazd rowerowy: Start – stadion CKiS 12 wrzesień 2015 r. godzina 13.00

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E