Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Najlepsza impreza motoryzacyjna w Polsce - wielkie odliczanie czas zacząć!

VWMANIA - tę  nazwę znają chyba wszyscy miłośnicy aut z grupy VAG w Polsce, a pewnie i za granicą. Tegoroczna edycja tej kultowej w wielu kręgach imprezy odbędzie się już po raz siedemnasty. Od piątku  31 lipca do niedzieli 2 sierpnia na lotnisku w Pruszczu Gdańskim będziecie mogli doświadczyć całej masy niezapomnianych atrakcji. Zawody Car Audio, podzielone na kilka kategorii konkursy Show & Shine, drift taxi, stunt motocyklowy czy wyścigi na dystansie 1/4 mili - to tylko niektóre z przewidzianych niespodzianek. Krótko mówiąc, na VWMANI każdy znajdzie coś dla siebie i nie ma mowy o żadnej nudzie!

Podobnie jak w roku ubiegłym piątkowy wieczór będzie należał do tych pieczołowicie wyselekcjonowanych perełek, które spotkają się na specjalnie dla nich zorganizowanym spotkaniu na na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria w centrum Pruszcza Gdańskiego. VIP Before Party będzie tłem dla profesjonalnej sesji zdjęciowej realizowanej na grodzie. Dodatkowo spośród tej wybranej grupy wyłonione zostanie auto, które otrzyma tytuł Auta sezonu VWManii 2015.

Wieczorem pod eskortą policji uczestnicy spotkania w Faktorii przejadą w uroczystej paradzie przez miasto, prowadzącej na teren lotniska, gdzie już bawić się będą rzesze fanów niemieckiej marki. Wieczorem zabawę rozkręci aż ośmiu DJ-ów, w tym znani i lubiani TAITO czy Adam De Great. 

Fantastyczni ludzie, oryginalne  auta, wspaniałe atrakcje. A to wszystko przy dźwiękach super muzyki - nie można tego przegapić! Zaznaczcie sobie ten wyjątkowy weekend w kalendarzu, 31 lipca - 2 sierpnia na terenie lotniska Aeroklubu Gdańskiego w Pruszczu Gdańskim.

Tradycyjnie  imprezę  wspierają największe firmy motoryzacyjne oraz media. Patronat nad impreza objęli  Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański.

Sponsorzy: Dealer Volkswagena Plichta, NGK, Sofima Filter, UFI Filters, Metelli, Łomża, Nissens, Walker, Delphi, Monroe, Tomex, Liqui Moly, Vtech.

Patronat Medialny: VW Trends, trójmiasto.pl,  Magazyn GT, Magazyn KMh, Radio Eska, Pruszcz.com

VWMania 2015 17. edycja
Termin: 31.07-02.08.2015
Ilość samochodów: około 2 000 sztuk
Ilość osób zwiedzających: około 10 000 osób
Teren: Lotnisko w Pruszczu Gdańskim, Faktoria w Pruszczu Gdańskim
Od wielu lat największy zlot fanów grupy VAG w Polsce.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E