Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

VW Mania 2015

Już za dwa tygodnie, w ostatni weekend lipca na lotnisko w Pruszczu Gdańskim zjadą się właściciele i wielbiciele Volkswagenów z całej Polski, a także z Europy.

VW Mania 2015 to bardzo wiele atrakcji. Impreza rozpocznie się już w piątek, spotkaniem wyselekcjonowanych samochodów na Faktorii. Spotkanie, obejmujące rozmowy i sesje zdjęciowe, odbywać się będzie w Piątek w godzinach 12:00-17:00. O 17:00 wszyscy uczestnicy pod eskortą policji przejadą na teren lotniska i wtedy rozpocznie się właściwy zlot.

Sobota i niedziela to wyścigi na 1 mili, pokazy samochodów i zabawa przy muzyce. Także tej z głośników samochodowych. Z myślą o fanach porządnych zestawów audio w samochodzie wraz z DB Drag Racing Association Poland organizatorzy przeprowadzą profesjonalne zawody car audio. Muzykę na żywo zapewni liczna grupa DJ-ów. W Piątek zagrają DJ Matt Spark, DJ Glica, DJ ULI, oraz jedyna kobieta za konsoletą DJ Drilla. Sobota natomiast będzie eksplozją klubowych bitów, na scenie dodatkowo gościnnie wystąpią jedni z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych DJ-ów ZABOR oraz Krzysztof Chochłow. Będą też tancerki! Nie zapomniano o autach, w których priorytetem jest moc. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi V-tech Pomorze i ich nowy dealer, Żelazny Team z Gdańska, Nowy Team zrzeszony w V-techu udostępni na naszej imprezie jednoosiową hamownię podwoziową do pomiaru mocy i momentu obrotowego. Urządzenie pomiarowe będzie dostępne już od Piątku. Będzie mógł z niego skorzystać każdy zainteresowany wynikami generowanymi przez swoje auto. Koszt pomiaru to 70 PLN

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E