Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Festiwal Muzyki Gitarowej

W dniach 18-19 kwietnia odbędzie się pierwszy Festiwal Muzyki Gitarowej w Pruszczu Gdańskim. Festiwal ma na celu promocję gitary klasycznej w regionie oraz rozwijanie uzdolnień artystycznych u dzieci i młodzieży.

W ramach festiwalu odbędą się lekcje mistrzowskie, wykłady, warsztaty orkiestry gitarowej i obycia scenicznego. Zwieńczeniem każdego z festiwalowych dni będzie koncert w wykonaniu młodych, utalentowanych artystów, absolwentów polskich i zagranicznych uczelni: duet Michał Buczkowski (skrzypce) & Aleksander Wilgos (gitara) wystąpi w sobotni, a Wiktoria Szubelak w niedzielny wieczór o godzinie 19.00.

Wszystkie festiwalowe wydarzenia odbędą się w Centrum Kultury i Sportu, z wyjątkiem sobotniego koncertu, który będzie miał miejsce w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Więcej informacji dostępnych na stronie www.facebook.com/gitarapruszcz oraz pod adresem gitarapruszcz@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E