Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Teatr dla dzieci w CKiS

Sobota 22.02.2014 Godz. 11.00 „Teatr Clowna Pinezki”
Centrum Kultury i Sportu, Pruszcz Gdański ul. Fryderyka Chopina 34
Ceny biletów: 12 zł/osoba

Spektakl łączy w sobie elementy magii, teatru i cyrku. Jest to wybuchowa mieszanka clownady, pantomimy, tańca, akrobacji, masek, marionetek, szczudeł, żonglerki i improwizacji z publicznością, czyli świetna zabawa dla widza w każdym wieku.
Teatr Pinezka występował na festiwalach teatralnych w Avignone, Paryzu, Lionie, Edynburgu, Londynie, Ankarze, Kijowie, Lwowie, Wilnie, Moskwie, Kaliningradzie, Krasnoarmiejsku, Salonikach, Bańskiej Bystrzycy, Berlinie, Stuttgardzie, Budapeszczie, Wiedniu, Zurichu, Sztokcholmie, Oslo, Luxemburgu, Madrycie, Amsterdamie, Guadalajarze (Meksyk), Quito (Ekwador) oraz na wielu festiwalach w Polsce. Reprezentował polską kulturę na Wystawie Światowej EXPO’92 w Sewilli, EXPO’2000 w Hanowerze oraz na Targach Kultury i Sztuki w Umea w Szwecji.

Sobota 29.03.2014 Godz. 11.00 „Przygody Pana Soczewki”
Centrum Kultury i Sportu, Pruszcz Gdański ul. Fryderyka Chopina 34
Ceny biletów: 10 zł/osoba

W spektaklu występuje postać filmowca i podróżnika, który razem z dziećmi grającymi różne bajkowe postacie, odbywa niesamowite podróże sięgając Księżyca, dna oceanu oraz tonących w słońcu lasów tropikalnych. Odwaga, mądrość i determinacja a także wiara we własne możliwości oraz chęć realizowania najskrytszych marzeń czynią z niego postać godną podziwu i naśladowania.
Niepowtarzalna scenografia ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach ciągnących się z potężnej filmowej rolki o wymiarach 50 m², wprowadza młodego widza w świat przygód i niezapomnianych przeżyć.
W tym spektaklu mogą się spełnić marzenia wielu dzieci… Pozwólmy im spróbować swoich sił, by obudzić drzemiące w nich marzenia i ukryte talenty. W programie znajdą się piosenki, tańce i konkursy.

Sobota 26.04.2014 Godz. 11.00
„Superbohaterowie i Profesorek Wodorek”
Centrum Kultury i Sportu, Pruszcz Gdański ul. Fryderyka Chopina 34
Ceny biletów: 10 zł/osoba

W tym przedstawieniu dzieje się tyle, że aż trudno opisać. Spektakl jest pełen dobrych żartów, skeczy i czasem tylko nie wiadomo, czy to teatr, czy kabaret?
Zdziwi się każde dziecko, a dorośli będą osłupieni, gdy dowiedzą się, że prawdziwych Superbohaterów można spotkać w każdym domu!
Profesorek Wodorek zaprasza dzieci do swojego laboratorium. Razem z dziećmi stworzy szaloną orkiestrę w rockandrollowym stylu, która rozweseli największego ponuraka. Będziemy też świadkami wyjątkowo oryginalnej poezji.

Bilety można zakupić w CKiS w Pruszczu Gdańskim, ul. Fryderyka Chopina 34.

 

 

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E