Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

VIII edycja PAL PARKIET

Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim oraz Ekipa Young Flava przedstawiają:

26 października 2013 r. o godz. 15.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej ZSO nr 1, przy ul. Niemcewicza 1 w Pruszczu Gdańskim po raz ósmy odbędą się największe w regionie ogólnopolskie zawody w BBOYINGU (Break Dance) - PAL PARKIET 2013.

Formułą turnieju wracamy do czasów, kiedy walki odbywały się na czas, a nie na ilość setów. Zmiana w stosunku do poprzednich edycji będzie polegała także na charakterze walk głównych - ekipa stanie na przeciwko ekipie, od czterech do ośmiu tancerzy. Dodatkowo odbędą się tradycyjnie już walki bgirls oraz dzieci do lat 13-stu.

Nie nastawiajcie się na stanie pod ścianą, tylko koła - w tym jedno specjalne Koło dla Cetowego: podczas imprezy będziemy licytować gadżety oraz zbierać cegiełki na rehabilitację naszego brata, który uległ wypadkowi i aktualnie toczy jedną z najtrudniejszych bitew  w swoim życiu.

W jury zasiądą gracze będący już legendami na polskiej scenie - bboy Rudy z Broken Glass 2 oraz bboy Decó ze Stylowej Spółki Społem. Wciąż ściśle w bboyingu, zawsze w Hip-Hopie - 'Don't Stop The Body Rock po 30-ce'. Do ich grona dołączy jeden z najświeższych tancerzy w Polsce - bboy Modest aka Skromny z ekipy Cats Claw.

Imprezę poprowadzi charyzmatyczny człowiek, który 'chwycił za mikrofon i już go nie oddał' - Łukasz 'Zajcew' Zarębski, który reprezentuje warszawską grupę taneczną Rockafellaz.
Za gramofonami stanie Break Dj Bart z międzynarodowego kolektywu dj-skiego Dope Shit Productionz Crew, a towarzyszyć mu będzie Live Band Elec3city. Przygotujcie się na funk w najlepszym wydaniu z żywymi instrumentami!

Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel.

Więcej informacji: http://ckis-pruszcz.pl/mod/wydarzenia/id/261/

  • PAL PARKIET
    PAL PARKIET

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E