Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekend z Faktorią Kultury

16 sierpnia o godz. 20:00 – zapraszamy na ostatni w tym roku koncert w ramach sceny klasycznej Faktoria Kultury, organizowany we współpracy z Filharmonią Bałtycką pt. „Wieczór Vivaldiego”. Wystąpią: Robert Kwiatkowski – skrzypce, prowadzenie orkiestry, prowadzenie koncertu; Witosława Frankowska - klawesyn, Orkiestra Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

 

17 sierpnia o  godz. 20:00  -  spektakl Teatru Wybrzeże pt. „ Faza Delta”. Jest to historia trójki kiboli - dresiarzy, niby zwykłych chłopaków z sąsiedztwa, którzy jakby niechcący i mimochodem przekraczają wszelkie granice - będąc pod wpływem dokonują zbrodni. Niczym bohaterowie mrożkowskiej Zabawy, pewnego sobotniego wieczora, by się po prostu lepiej bawić i poszerzyć zakres doznań, zażywają pozornie niegroźne, przez niektórych postrzegane nawet jako kulturotwórcze, środki zmieniające świadomość i ta coraz weselsza zabawa kończy się drastycznym zabójstwem.

 

18 sierpnia, godz. 14:00 - spektakl dla najmłodszych „Przygody Koziołka Matołka”. Teatralny komiks dla najmłodszej widowni, stworzony na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Spektakl jest zrealizowany w konwencji zabawy teatralnej, o żywej akcji, pogodnym humorze i przebojowej muzyce. Przedstawienie posiada piękną oprawę sceniczną, która wprowadza widza w świat bajki i zabawy. Pomaga w tym wesoła i rytmiczna muzyka.

18 sierpnia, godz. 20:00 – koncert Janusza Radka. Jest to wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Wśród licznych nagród otrzymał Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni, za najlepszą rolę męską w musicalu Jesus Christ Superstar. Artysta wystąpi z repertuarem z ostatniej, wydanej w 2012 roku "Z ust do ust". Płyta to historia o ciągłym przyciąganiu się do siebie ludzi nawzajem, wbrew mijającej już modzie na przeżywanie wszystkiego samemu w pojedynkę.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E