Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Najbliższy weekend z Faktorią Kultury

W najbliższą sobotę 20 lipca (godz. 21:00) zapraszamy na kolejną odsłonę Letniej Sceny Teatru Wybrzeże. Tajemnicza Irma Vep to pełna absurdalnego humoru i niespodziewanych zwrotów akcji komedia Charlesa Ludlama powstała w latach 80. To znakomicie napisana, dowcipna, ostra satyra żywiąca się teatralnymi i filmowymi gatunkami. Rozpisana na zaledwie dwóch aktorów, którzy w niedługim czasie wcielić się muszą w serię postaci, żongluje niezliczonymi motywami zaczerpniętymi z teatru, filmu i pop-kultury.

Najmłodszych widzów wraz z rodzicami zapraszamy 21 lipca (godz. 14:00) na spektakl Jak to w rodzinie. Jest to historia sympatycznej rodzinki, którą tworzą Kura, Kogut, Kurczak i jajo. Członkowie tej nietypowej rodziny obdarzeni są ludzkimi charakterami, rodzą się między nimi różne konflikty i spory a opowiedziana historia podkreśla rolę rodzinnej miłości, uczy tolerancji i wzajemnej uwagi. W spektakl wplecione są konkursy, zabawy i korowody. Wiele przy tym śmiechu, wspólnego śpiewania i recytowania.

21 lipca (godz. 20:00) na Scenie Muzycznej wystąpi Novika, która zaprezentuje repertuar ze swojej najnowszej płyty Heart Times. Artystka podkreśla, że tworząc muzykę, pisząc teksty, żyjąc rytmem dnia codziennego, nie sposób uciec od miłości. Każdy jej aspekt, każdy etap jest niezwykle inspirujący. Pomysły na nowe piosenki przychodziły w trakcie licznych zajęć. Od lat bowiem Kasia wiedzie bardzo intensywne życie – prowadzi audycję w radiu (obecnie w Roxy), gra koncerty, w weekendy występuje klubowo w duecie z z Mr. Lexem, czasem też w towarzystwie kolektywu Beats Friendly, ponad to udziela się wokalnie w nagraniach różnych producentów, prywatnie spełnia się jako młoda mama.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E