Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Folder projektu Craftland

Zapraszamy do zapoznania się z folderem podsumowującym trzyletni międzynarodowy Projekt.

Spotkanie na Bornholmie

Projekt Craftland dobiega końca, ale współpraca między partnerami projektu jest bardzo silna i żywa. Dlatego też zorganizowano ostatnie spotkanie partnerskie na Bornholmie, 25 listopada. Partnerzy mieli okazję porozmawiać nie tylko o kwestiach związanych z kończącym się projektem, ale również o planach na przyszłość.

Ostatnia odsłona projektu Craftland

W sobotę, 23 sierpnia w Muzeum Foteviken w Szwecji odbyło się ostatnie już wydarzenie w ramach projektu „Craftland - Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny

Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca 2014 r. w Muzeum Foteviken w Szwecji odbędzie się ostatnie wydarzenie w ramach projektu „Craftland - Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku”

Międzynarodowy Jarmark Rzemieślników

W niedzielę, 13 lipca na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego w Pruszczu Gdańskim odbył się Międzynarodowy Jarmark Rzemieślników w ramach projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku” dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

Międzynarodowy Jarmark Rzemieślników

Już w niedzielę, 13 lipca 2014 r. na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego w Pruszczu Gdańskim odbędzie się Międzynarodowy Jarmark Rzemieślników w ramach projektu „Craftland - Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku”

Turniej Miast na Litwie!

31 maja 2014 r. odbył się trzeci i ostatni już Turniej Miast w ramach projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku.” Tym razem wydarzenie to miało miejsce w Silute na Litwie.

10 lat w UE

W ramach kampanii „10 lat w UE” od 1 do 11 maja 2014 r. na terenie całej Polski odbywają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, jedna z największych imprez promujących efekty projektów unijnych realizowanych w latach 2004-2014. W naszym województwie tegoroczne Dni Otwarte rozpoczęły się w czwartek, 1 maja Wielkim Festynem Rodzinnym w Gdańsku.

17. Gdańskie Targi Turystyczne

17. Gdańskie Targi Turystyczne dobiegły końca. Pruszcz Gdański już po raz drugi otrzymał nagrodę główną w konkursie publiczności na najbardziej atrakcyjne stoisko.

Gdańskie Targi Turystyczne

W dniach 11-13 kwietnia 2014 r. odbędą się 17. Gdańskie Targi Turystyczne w Amber Expo w Gdańsku. Po raz kolejny podczas targów będziemy promować projekt „Craftland – Zachowanie Dziedzictwa Kulturowego Regionu Południowego Bałtyku” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007 – 2013.

Targi turystyczne W Wilnie

W dniach 24-26 stycznia 2014 r. odbyły się targi turystyczne w Wilnie. Nasi przedstawiciele, jak również partnerzy z Litwy i Szwecji uczestniczyli w targach w ramach projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku”.

Targi turystyczne w Lipsku

W dniach 20 – 24 listopada po raz 24. odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki i Caravaningu w Lipsku. Są to jedne z najważniejszych i największych targów w tej kategorii w Niemczech. W tym roku po raz pierwszy uczestniczyli w nich przedstawiciele Pruszcza Gdańskiego.

Targi turystyczne w Poznaniu

Właśnie dobiegły końca największe w Polsce targi turystyczne Tour Salon, które odbywały się w Poznaniu od 17 do 19 października. Nasi przedstawiciele uczestniczyli w targach w ramach projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk.

Warsztaty edukacyjne z projektem Craftland

W środę, 18 września reprezentanci Pruszcza Gdańskiego wzięli udział w edukacyjnym wydarzeniu transgranicznym organizowanym przez Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Południowy Bałtyk.

Zwycięstwo u Wikingów!

31 sierpnia 2013 r. odbył się drugi Turniej Miast w ramach projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku.” Tym razem wydarzenie to miało miejsce w Muzeum Wikingów Foteviken w południowej Szwecji.

Turniej Miast 2013

Już 31 sierpnia odbędzie się drugi Turniej Miast w ramach projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego regionu Południowego Bałtyku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Południowy Bałtyk.

Międzynarodowy Festiwal Folku i Rzemiosła

8 czerwca 2013 r. odbył się Międzynarodowy Festiwal Folku i Rzemiosła w ramach projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku”  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

Jarmark rzemieślników na Litwie

W dniu 25 maja odbył się jarmark rzemieślników Festival Market w Silute na Litwie. Była to kolejna odsłona projektu „Craftland – Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

Festiwal Folku i Rzemiosła

Już 8 czerwca 2013 r. na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego w Pruszczu Gdańskim odbędzie się „Międzynarodowy Festiwal Folku i Rzemiosła” w ramach projektu „Craftland - Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

Koncert Carrantuohill

Zespół CARRANTUOHILL wystąpi podczas Międzynarodowego Festiwalu Folku i Rzemiosła w ramach projektu "Craftland - Zachowanie dziedzictwa kulturowego Regionu Południowego Bałtyku" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

16 Gdańskie Targi Turystyczne zakończone!

16 Gdańskie Targi Turystyczne właśnie dobiegły końca. Pruszczańskie stoisko otrzymało Nagrodę Główną w konkursie publiczności za bogaty program atrakcji w Strefie Kultury.

Gdańskie Targi Turystyczne

W dniach 12-14 kwietnia 2013 r. odbędą się 16. Gdańskie Targi Turystyczne, po raz pierwszy w nowej siedzibie – Amber Expo w Gdańsku – Letnicy.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E