Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Miasto Pruszcz Gdański – szykujemy miejskie inwestycje

Pruszczański magistrat przygotował kolejne miejskie inwestycje, które wystartują natychmiast, jak tylko unormuje się sytuacja w kraju.

Jak tylko będzie to możliwe, rozpoczniemy rozbudowę budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Wojska Polskiego 34. Kwota umowy to 1,6 miliona złotych.

261 942 złotych kosztować będzie urządzenie górki saneczkowej przy ulicy Cyprysowej w Pruszczu Gdańskim. 715 000 złotych to kwota, którą zabezpieczyliśmy na utwardzenie terenu przy garażach ul. Obrońców Wybrzeża w Pruszczu Gdańskim – Etap II. Kosztem 430 378 złotych przebudujemy także ulicę Kowalską.

Już wkrótce znane będą także szczegóły największej tegorocznej inwestycji w mieście – wycenianej na ponad 8 milionów złotych przebudowy ulicy Skalskiego. Przebudowa realizowana będzie w ramach projektu rozbudowy węzłów integracyjnych Pruszcz Gdański, Cieplewo i Pszczółki wraz z trasami dojazdowymi. Zadanie nr 5: Przebudowa ulicy Skalskiego w Pruszczu Gdańskim. To element sieci 26 tego typu obiektów realizowanych na Pomorzu w ramach Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Wartość wszystkich węzłów to ponad 693 mln zł, z czego dofinansowanie z Unii Europejskiej to 285 mln zł.

drukuj (Miasto Pruszcz Gdański – szykujemy miejskie inwestycje)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E