Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Zapytanie ofertowe

Gmina Miejska Pruszcz Gdański składa zapytanie ofertowe o cenę sprawowania kompleksowego Nadzoru Inwestorskiego (kod CPV 71247000) nad następującym zadaniem:

Budowa węzłów integracyjnych Pruszcz Gdański, Cieplewo i Pszczółki wraz z trasami dojazdowymi. Zadanie nr 9: Budowa fragmentu ścieżki pieszo-rowerowej z modernizacją mostu pieszo-rowerowego od granicy z Gminą Pruszcz Gdański (kontynuacja planowanej trasy rowerowej z Juszkowa.

w branży mostowej, drogowej i elektroenergetycznej (oświetlenie).

Przewidywany okres realizacji : czerwiec 2018 – lipiec 2018 r.
Nadzór gwarancyjny: lipiec 2018 – lipiec 2023 r.
Wartość robót budowlanych brutto: 2 235 491,09 zł brutto

Zamówienie dotyczy sprawowania nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem fragmentu ścieżki pieszo-rowerowej z modernizacją mostu pieszo-rowerowego od granicy z Gminą Pruszcz Gdański (kontynuacja planowanej trasy rowerowej z Juszkowa. (5 lat).
Wykonawca zobowiązany jest dokonać oddzielnej wyceny dla każdego z w/w wymienionych okresów sprawowania nadzoru.
Dokumentacja do wglądu w siedzibie Zamawiającego, pok. Nr 35 w Pruszczu Gdańskim oraz na stronie Urzędu Miasta, Zamówienia Publiczne, przetarg nieograniczony na zadanie: Budowa węzłów integracyjnych Pruszcz Gdański, Cieplewo i Pszczółki wraz z trasami dojazdowymi. Zadanie nr 9: Budowa fragmentu ścieżki pieszo-rowerowej z modernizacją mostu pieszo-rowerowego od granicy z Gminą Pruszcz Gdański (kontynuacja planowanej trasy rowerowej z Juszkowa.
ZAŁĄCZNIKI:
Integralną część zapytania stanowi projekt umowy o usługę nadzoru inwestorskiego
Kontakt telefoniczny: Krzysztof Chlewiński, tel. 058 775 99 37
Oferty należy składać do 11 czerwca 2018 r. w sekretariacie Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim lub e-mail chlewinski@pruszcz-gdanski.pl .

Składając ofertę, oferent wyraża zgodę na udostępnianie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a, b, c, e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i zobowiązuje się je stosować w związku z wykonywaniem Umowy.

drukuj (Zapytanie ofertowe)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E