Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Nowe nazwy pruszczańskich rond

Kolejne miejskie inwestycje sprawiły, że w Pruszczu Gdańskim pojawiły się  nowe ronda. Większe będą miały wkrótce swoje nazwy.

- Od kilku tygodni pracujemy nad formułą nadania nazw nowych rond – mówi Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel. – Sprawą zajmują się już członkowie Komisji Oświaty Kultury i Sportu. Temat niechybnie już wkrótce trafi na obrady całej komisji.

Lotnicy z 49 Bazy chcieliby, aby jedno z miejskich rond, najlepiej w sąsiedztwie lotniska, nosiło imię jednostki. Przy tej okazji powrócił temat posadowienia w przestrzeni miejskiej śmigłowca, lub miniatury Mi 24. Nazwy rond nadawane będą, jak to miało miejsce dotąd w drodze konkursu. W ten sposób wybrane zostały już nazwy rond: Kaszubskiego, Kociewskiego i Żuławskiego

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E