Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Rusza remont ulicy Wojska Polskiego - aktualizacja

Przedsiębiorstwo wodociągów i kanalizacji "WiK Pruszcz Gdański" informuje, że dziś firma rozpoczęła prace przy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na ulicy Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim.

- Na ulicy Wojska Polskiego "WiK" wymieni wszystkie instalacje wodne, znajdujące się pod ziemią, których średnice i materiał komplikują rozwój i funkcjonowanie sieci wodociągowej w mieście - mówi Wojciech Gawkowski, Zastępca Burmistrza Pruszcza Gdańskiego. - Przy okazji remontu całej drogi, który będzie miał miejsce także w tym roku, zwiększymy dodatkowo przepustowość studzienek i kolektorów burzowych. To konieczne, ponieważ Wojska Polskiego odbiera coraz więcej wody, spływającej tutaj nawet z terenów poza granicami administracyjnymi miasta. Ogłoszony został przetarg na remont całościowy ulicy Wojska Polskiego, który rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia.

Dziś w mieście pojawiła się - zapowiadana - nowa organizacja ruchu w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Od lipca do sierpnia fragment od ulicy Raciborskiego do ulicy Obrońców Pokoju będzie jednokierunkowy, ruch skierowany będzie w stronę Tczewa. Od sierpnia ruch jednokierunkowy obowiązywać będzie na odcinku od Obrońców Pokoju do Obrońców Wybrzeża.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E