Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Będzie remont ulicy Wojska Polskiego i końcówki Raciborskiego

Dobra pogoda i brak przymrozków sprzyjają pracom prowadzonym na wielu drogach miasta Pruszcz Gdański.

Na ulicy Powstańców Warszawy Zarząd Dróg Wojewódzkich buduje rondo i leje nową nawierzchnię. Warto zwrócić uwagę, że prace prowadzone są bez istotnego zamykania ruchu. Ostatecznych kształtów nabiera ulica Grota Roweckiego. Powiat gdański kończy zaś remont nawierzchni na ulicy Obrońców Wybrzeża w Pruszczu Gdańskim. Przez jakiś czas będą tu trwały prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu z ulicą Cichą. Lada chwila ruszy także modernizacja ostatniego fragmentu ulicy Raciborskiego.

- W ramach remontu położymy nową nawierzchnię na mostku przez Kanał Raduni. Nie będzie to jednak ciągle tak oczekiwany, kompleksowy remont układu drogowego Raciborskiego - Grunwaldzka, który ma wykonać Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - mówi Wicestarosta Powiatu Gdańskiego Marian Cichon.

Na drogi w Pruszczu Gdańskim wydane zostaną także pieniądze, które udało się właśnie pozyskać z kolejnej transzy "Schetynówki".
- W przyszłym roku z tych pieniędzy rozpoczniemy remont ulicy Wojska Polskiego – informuje Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel. – Dodatkowo, za środki które trafiły do kasy powiatu, wybudowany zostanie ostatni odcinek ulicy Emilii Plater, do ulicy Kopernika.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E