Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Tak będzie wyglądał objazd ul. Powstańców Warszawy

Znamy najważniejsze założenia nowej organizacji ruchu na ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu Gdańskim, która obowiązywać będzie od 14 lipca do końca bieżącego roku. Roboty rozpoczną się 15 lipca, a wykonawca nie przewiduje całkowitego zamknięcia drogi, tylko wprowadzenie ruchu jednokierunkowego.

Ulica Powstańców Warszawy będzie jednokierunkowa. Ruch odbywać się będzie od Ronda Żuławskiego do granicy miasta z miejscowością Roszkowo. Objazd od strony Cedrów Wielkich wiódł będzie ulicami: Szkolną, Kochanowskiego, Mikołaja Kopernika.

Na wjeździe do miasta pojawią się tablice, ostrzegające przed utrudnieniami w ruchu na ulicy Powstańców Warszawy.

Wykonawca nie przewiduje długookresowego, całościowego zamykania ulicy Powstańców Warszawy. W trakcie prac mogą wystąpić jedynie incydentalne, krotkookresowe zamknięcia technologiczne.

Ulica Powstańców Warszawy to część drogi wojewódzkiej nr 227, która z Pruszcza Gdańskiego wiedzie do Cedrów Wielkich i dalej łączy się z Drogą Krajową nr 7 oraz prowadzi do Giełdy Samochodowej w Pruszczu Gdańskim. Remont, który rozpocznie się 15 lipca potrwa do wiosny przyszłego roku. Koszt to 14,5 miliona złotych. Prace współfinansowane są przez Urząd Marszałkowski i Miasto Pruszcz Gdański.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E