Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Co się jeszcze zmieni w Pruszczu Gdańskim?

Droga i most do kolejnej strefy inwestycyjnej, nowe miejsca wypoczynku i rekreacji, kolejne prace upiększające i usprawniające funkcjonowanie miasta. Radni Miasta Pruszcz Gdański przegłosowali realizację kolejnych inwestycji poprawiających jakość życia mieszkańców Pruszcza Gdańskiego.
- Najważniejszą nowością jest budowa mostku i drogi dojazdowej do trzeciego etapu Bałtyckiej Strefy Inwestycyjnej - mówi Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel. - Dzięki tej inwestycji będzie można myśleć przyszłościowo o kolejnych dużych pracodawcach, lokujących kapitał w naszym mieście.
W Pruszczu Gdańskim pojawi się jeszcze w tym roku monitoring terenu rekreacyjnego przy ul. Paderewskiego oraz punkt kamerowy na placu zabaw przy ulicy Spacerowej i na placu Księdza Jerzego Popiełuszki. Pojawi się tam także miejskie WiFi. Zbudujemy też ogrodzenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 4. W przestrzeni miejskiej pojawią się nowe urządzenia fitness i kolejne przyrządy na placach zabaw. Rozbudujemy także alejki na nowym cmentarzu oraz zaprojektujemy, wraz z mieszkańcami, teren rekreacyjny na osiedlu "Komarowo". Na rondzie przy ulicy PCK pojawią się nowe nasadzenia. Umocniona zostanie też skarpa przy ulicy Niepodległości. W mieście pojawią się dodatkowo dwie nowe wiaty przystankowe.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E