Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Niezapowiedziany chodnik przy ul. Obrońców Westerplatte

Przy okazji remontu nawierzchni ul. Obrońców Westerplatte powstanie również odcinek nowego chodnika. Chodnik początkowo nie był przewidziany do wykonania w ramach tego zadania – mówi Wicestarosta Gdański Marian Cichon. W tej sprawie zwróciliśmy się do władz Miasta i dzięki osiągniętemu porozumieniu jeszcze w tym roku jest szansa na realizacje tego przedsięwzięcia.

Cieszy mnie bardzo fakt, że dzięki dobrej współpracy obu naszych samorządów udało się doprowadzić do realizacji tej inwestycji – mówi radny i mieszkaniec ulicy Piotr Kaliński. Remont nawierzchni i budowa chodnika to rzeczy długo oczekiwane i ważne nie tylko dla mieszkańców naszej ulicy, ale i dla wszystkich, którzy z niej korzystają. Liczę, że dzięki wspólnemu działaniu Miasta i Powiatu wkrótce mieszkańcy zapomną o nierównej jezdni i braku chodnika.

Zakończenie I etapu inwestycji tj. remontu nawierzchni ulicy przewidujemy do końca maja bieżącego roku, natomiast budowa chodnika rozpocznie się w terminie późniejszym, niezwłocznie po dopełnieniu wszelkich wymaganych procedur – dodaje Naczelnik Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego Jerzy Świs.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E